نمايندگان مجلس حامي و پشتيبان دولت يازدهم هستند

ابهرآنلاین: نايب رييس كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي گفت: نمايندگان مجلس همواره حامي و پشتيبان دولت يازدهم هستند.

محمد رضا خانمحمدي روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در انتخاب وزراي كابينه دولت يازدهم دقيق، هوشمندانه و با تدبير عمل كردند. images
وي با اشاره به اينكه تيم اقتصادي دولت كارآمد و از تجربه كافي برخوردار است، اظهار كرد: تعهد و تخصص از جمله ويژگي هاي كابينه دولت روحاني است و نبايد تحت شعاع مسايل مختلف و يا گروههاي سياسي قرار گيرد.
خانمحمدي افزود: مجلس شوراي اسلامي حق قانوني خود مي داند در مواقعي كه كابينه خارج از چهارچوب و اصول تعيين شده عمل كرد وارد ميدان شده و نسبت به عملكرد و نظارت آنها تذكرهاي لازم ارايه دهد.
نماينده مردم شهرستانهاي ابهر و خرمده در مجلس شوراي اسلامي گفت: حمايت جدي دولت از توليد و توليد كنندگان واقعي امر مهم و ضروري در جامعه است كه اين مهم بايد با تدبير و پايش هاي اصولي انجام شود.
وي افزود: توجه به بخش توليد به طور قطع چشم انداز نويدي را در توسعه رو به رشد كشور طي سالهاي آتي به دنبال خواهد داشت.
خانمحمدي يادآوري كرد: توزيع مديريت ها و انتخاب معاونان و مديران ستادي در استانها بايد با مطالعه دقيق و براساس توانمندي هاي افراد انتخاب شوند.
وي يادآوري كرد: انتخاب وزراي كارآمد در دولت دكتر روحاني رايحه اميدبخشي را در بين نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ايجاد كرده است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید