خانه » اخبار » فرماندار ابهر از حضور پرشور مردم در انتخابات تقدير كرد
فرماندار ابهر از حضور پرشور مردم در انتخابات تقدير كرد

فرماندار ابهر از حضور پرشور مردم در انتخابات تقدير كرد

-393ابهر آنلاين: رفیعی فرماندار شهرستان ابهر طي پیامی از حضور پرشور مردم شهرستان ابهر در انتخابات  تقدیر و تشکر کرد. متن پیام ايشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بر مردم غيور و حماسه آفرين شهرستان ابهر كه با تمام توان در تلاش است از آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دفاع كند و هرگز به دشمنان اجازه نداده است تا به اراده پولادين آن ها در پيمودن مسير حق و حقيقت كوچكترين خدشه اي وارد كند و با حفظ وحدت و يكپارچگي خود همواره نقشه هاي شوم دشمنان را يكي پس از ديگري نقش برآب ساخته است.

ملت بزرگ و ولایتمدار ایران اسلامی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، با حضور گسترده و پرشور خود در انتخابات 24 خرداد، یکبار دیگر حماسه‌ای ماندگار آفریدند، تا به جهانیان نشان دهند که در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز خسته و دلسرد نمی‌شوند.

بي ترديد اين حماسه ماندگار تا نسلها در اذهان ملت شريف باقي مانده و به عنوان مبدأ تاريخي ديگر در راستاي تجديد بيعت با مباني نظام مبتني بر ولايتمداري و ديانت؛ در كتاب قطور و پرافتخار تاريخ درخشان اين خطه متجلي و ماندگار خواهد ماند.

اميد است با همدلي، اتحاد و با پیروی از سرچشمه معرفت، رهبر معظم انقلاب اسلامي، حضرت امام خامنه اي(حفظه الله) به يمن اين حماسه بزرگ سياسي،حماسه اقتصادي نيز ارمغان و ره آورد ديگر اين حضور باشد.

انتهاي پيام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.