خانه » اجتماعی » گلمحمدی: وضعیت آب شرب در روستاهای ابهر مشکل حاد شده است
گلمحمدی: وضعیت آب شرب در روستاهای ابهر مشکل حاد شده است

گلمحمدی: وضعیت آب شرب در روستاهای ابهر مشکل حاد شده است

http://AbharOnline.org/wp-content/uploads/2013/05/IMG10571709.jpg

به گزارش خبرنگار ابهر آنلاین، امرالله گلمحمدی در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی ابهر با اشاره به مشکلات موجود در روستای داشبلاغ افزود: این روستا دارای 81 خانوار و 317 نفر جمعیت است.

وی با بیان اینکه اقدام‌های صورت گرفته در این روستا تاکنون چشمگیر نبوده است اظهار داشت: نماینده رئیس‌جمهور برای بررسی مشکل آب شرب در این روستا حضور پیدا کرده است.

بخشدار مرکزی ابهر افزود: مقرر شده است که آبرسانی به این روستا و چند روستای دیگر در قالب احداث یک مجتمع صورت گیرد.

گلمحمدی در ادامه با اشاره به نبود گاز طبیعی در روستای داشبلاغ تاکید کرد: این روستا فاصله چندانی با امامزاده یعقوب(ع) ندارد و از مسئولان امر خواهانیم که برای گازرسانی به این روستا تلاش مضاعفی را لحاظ کنند.

وی با بیان اینکه مسئله آب شرب مهمترین مسئله موجود در روستای داشبلاغ است، گفت: این مشکل در فصل‌های تابستان و پائیز به صورت حاد تبدیل شده و مردم برای بردن آب در صف می‌ایستند.

بخشدار مرکزی ابهر در ادامه با بیان اینکه مردم روستای داشبلاغ خواهان اجرای طرح هادی در این روستا هستند، عنوان داشت: امیدواریم که با تلاش مسئولان امر در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات موجود در این روستا خواهیم بود.

گلمحمدی با بیان اینکه یکی از توفیق‌های نظام جمهوری اسلامی حضور مسئولان در بین مردم و احصاء مشکلات است، گفت: از روستائیان خواهانیم که مسئولان را در رفع مشکلات روستاها یاری کنند.

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. البته اب فاضلاب روستایی یا همان ابفاریکی ازناکارامدترین نهادهای خدمات رسان است شنیده شد نزدیک1 سال است همین شبه سازمان ناکارامد برای یکی ازروستاهای بخش سلطانیه درحال حفاری چاه اب شرب هست ولی هنوز موفق نشده چاهی که یک کشاورزساده ظرف 20روزحفروتجهیزوبهره برداری میکنه دریک سال به انجام برسونه.
      کشاورزی که نه چنددهتا کارشناس دراختیارداره نه انواع ماشین های کاپراوپکاپو پژو غیره دراختیار داره نه کت شلوار2میلیونی داره نه ادکلن 400هزارتومانی استفاده میکنه نه برای فشن کردن ریشش درهرسالن پیرایش 50هزار هزینه میکنه این کشاورز میتونه ولی اون مدیر نمیتونه

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.