انتقام زنانه از شوهر در خواب

یک زن در زمانی که همسرش خواب بود وی را به قتل رساند.

ابهر آنلاین : ناپدید شدن یک مرد روستایی در حوالی شهرستان ابهر به نیروی انتظامی اعلام شد تا ماموران پرده از این راز بردارند.

تحقیقات پلیسی نشان داد که این مرد به قتل رسیده چون یکی از اهالی روستا انتقال جنازه مرد گمشده را که اصغر نام داشت به بیرون شهر دیده بود.

ماوران در تحقیقات دریافتند نام شخصی که جنازه در حمل می‌کرد محسن بوده که پس از دستگیری لب به اعتراف باز کرد و گفت: چندی پیش پروین همسر اصغر از من درخواست چاقو کرد و گفت می‌خواهد همسرش را بکشد و از من خواست که پس از قتل جنازه‌اش را در بیرون شهر رها کنم.

این همدست قاتل اظهار داشت: پروین پس از ارتکاب قتل با من تماس گرفت و من همراه دوستم به نام فریبرز جنازه اصغر را با اتومبیل از خانه خارج کردیم و در جوی آب انداختیم.

پس از این اعترافات فریبرز هم دستگیر شد که در اعترافاتش گفت: از علت قتل اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت نمی‌داند چرا این زن همسرش را کشته است.

گفتنی است پروین که برای همسرش مراسم ختم گرفته بود دستگیر شد که در اعترافاتش بیان داشت: شب جنایت از خانه  برادر همسرم به خانه بازمی‌گشتیم که مثل همیشه با یکدیگر جر و بحث کردیم و اصغر پس از خوردن قرص‌هایش خوابید و من وقتی که دیدم همسرم خواب است با چاقویی که از محسن گرفته بودم او را به قتل رساندم.

پروین درباره علت کار خود گفت: اصغر بسیار بداخلاق بود و به من ناسزاهای بسیاری می‌گفت و من که دیگر نمی‌توانستم با او زندگی کنم انتقام سال‌ها اذیت و آزارش را گرفتم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
بدون نظر
  1. شهروند خرمدره ای می گوید

    با سلام- چرا در دولت تدبیر و امید به عزل و نصب های موروثی در اموزش و پرورش خرمدره پایان نمیدهند در هر انتخابات فقط عده ای بر سکوی قدرت قرار گرفته فارغ از اینکه هیچ تخصصی در امور مدیریتی و پرورشی ندارند خصوصا حامیان نماینده خرمدره یعنی خانمحمدی که جایگاهشان ویژه است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − دو =