انتقام زنانه از شوهر در خواب

یك زن در زماني كه همسرش خواب بود وي را به قتل رساند.

ابهر آنلاین : ناپديد شدن يك مرد روستايي در حوالي شهرستان ابهر به نيروي انتظامي اعلام شد تا ماموران پرده از اين راز بردارند.

تحقيقات پليسي نشان داد كه اين مرد به قتل رسيده چون يكي از اهالي روستا انتقال جنازه مرد گمشده را كه اصغر نام داشت به بيرون شهر ديده بود.

ماوران در تحقيقات دريافتند نام شخصي كه جنازه در حمل مي‌كرد محسن بوده كه پس از دستگيري لب به اعتراف باز كرد و گفت: چندي پيش پروين همسر اصغر از من درخواست چاقو كرد و گفت مي‌خواهد همسرش را بكشد و از من خواست كه پس از قتل جنازه‌اش را در بيرون شهر رها كنم.

اين همدست قاتل اظهار داشت: پروين پس از ارتكاب قتل با من تماس گرفت و من همراه دوستم به نام فريبرز جنازه اصغر را با اتومبيل از خانه خارج كرديم و در جوي آب انداختيم.

پس از اين اعترافات فريبرز هم دستگير شد كه در اعترافاتش گفت: از علت قتل اظهار بي‌اطلاعي كرد و گفت نمي‌داند چرا اين زن همسرش را كشته است.

گفتني است پروين كه براي همسرش مراسم ختم گرفته بود دستگير شد كه در اعترافاتش بيان داشت: شب جنايت از خانه  برادر همسرم به خانه بازمي‌گشتيم كه مثل هميشه با يكديگر جر و بحث كرديم و اصغر پس از خوردن قرص‌هايش خوابيد و من وقتي كه ديدم همسرم خواب است با چاقويي كه از محسن گرفته بودم او را به قتل رساندم.

پروين درباره علت كار خود گفت: اصغر بسيار بداخلاق بود و به من ناسزاهاي بسياري مي‌گفت و من كه ديگر نمي‌توانستم با او زندگي كنم انتقام سال‌ها اذيت و آزارش را گرفتم.

ممکن است شما دوست داشته باشید