آتش سوزی در خوابگاه دانشجویان ایرانی دانشگاه طب باکو

به گزارش ابهر آنلاین به نقل از روزنامه ی ندای ابهر ؛ خوابگاه دانشجویان خارجی دانشگاه طب باکو  آذربایجان روز شنبه مورخه ۱۰/۱۲/۱۳۹۲ که تعدادی از دانشجویان شاغل به تحصیل ایرانی نیز در آن سکونت دارند، دچار آتش سوزی شد.

download (1)در این حادثه که  به وقت محلی آذربایجان ساعت ۱۰ صبح به وقوع پیوست ، تعدادی از  دانشجویان این دانشگاه بعلت استنشاق دود ناشی از آتش سوزی دچار مسمومیت شدند که با حضور تیم پزشکی حال عمومی آنان رضایت بخش اعلام شده است.
ˈزهیر میرزاجانیˈابهری  مسوول انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاههای جمهوری آذربایجان در این باره  در گفتگویی اختصاصی به ما  گفت: دو تن از دانشجویان ایرانی در این حادثه دچار مسمومیت خفیف شده بودند که خوشبختانه با اقدامات اولیه پزشکی هر دو نفر این دانشجویان بصورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.
لازم به ذکر است این آتش سوزی  در خوابگاه شماره پنج دانشجویان خارجی دانشگاه طب باکو در اتاقی روی داده که در آن لحظه کسی داخل اتاق نبوده است.
بر اساس این گزارش، هنوز علت این آتش سوزی مشخص نشده است و احتمال وقوع آن بر اثر جرقه ناشی از قطع و وصل ناگهانی جریان برق وجود دارد.محمود دودانگه

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. حسین افشار می گوید

    خدا رحم کرده به دانشجویان ایرانی که در غربت در حال تحصیل هستنند پس خدا خودش حافظ دانشجویان است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =