پیش‌بینی ۲۷۳ صندوق رای در شهرستان ابهر

به گزارش ابهرآنلاین، نورالدین رفیعی فرماندار شهرستان ابهر در جمع مسئولان این شهرستان با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای اجرای انتخابات شوراهای شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: روند اجرای برگزاری انتخابات در حال انجام است.

وی افزود: در مجموع ۶۵۰ نفر در سطح شهرستان برای شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند.

فرماندار شهرستان ابهر با بین اینکه ۱۴۴ نفر در شهرها و ۵۱۶ نفر نیز در روستاها ثبت نام کردند، گفت: ۶۲۸ نفر مرد و ۲۲ نفر زن در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده‌اند.

رفیعی تصریح کرد: در مجموع ۱۴۰ شعبه شهری و روستایی به صورت ثابت و سیار و ۲۷۳ صندوق اخذ رای برای انتخابات پیش‌بینی شده است.

رفیعی با اشاره به فعالیت عوامل اجرایی ونظارتی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: ۱۳ هزار و ۳۰۷ نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان ابهر هستند.

فرماندار ابهر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: همه دستاوردهای امروز کشور به برکت نظام جمهوری اسلامی و شهدا است.

رفیعی  با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ابراز داشت: با تدابیر حکیمانه امام خمینی(ره) و رهنمون‌های مقام معظم رهبری همه این توطئه‌ها را پشت سر گذاشتیم.

فرماندار شهرستان ابهر با اشاره به نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم پس از پیروزی انقلاب نیز در همه صحنه‌ها حضور گسترده داشته و نظام جمهوری اسلامی و مسئولان نظام را در همه صحنه‌ها یار و یاور بوده‌اند.

رفیعی  با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار داشت: همه ساله این نامگذاری‌ها آثار و برکات بسیار ارزشمندی برای توسعه کشور در همه عرصه‌ها به ارمغان می‌آورد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.