صد درصد نیروهای مدارس ابتدایی در ابهر سازماندهی شده اند

ابهرآنلاین: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ابهر گفت: 100 درصد نیروهای مدارس ابتدایی سازماندهی شده‌اند/ هیچ دانش‌آموزي نبايد به خاطر شهريه از مدرسه محروم بماند.

جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مسئله ترک تحصیل دانش‌آموزان افزود: برنامه‌های خوبی در سطح وزارت و مناطق انجام شده و می‌توان به استقرار پایه ششم در مقطع ابتدایی و تشکیل کمیته جذب دانش‌آموزان ترک تحصیل در اداره اشاره کرد.

وی از سازماندهی صد در صدی نیروهای ابتدایی خبر داد و گفت: 80 نفر از نیروهای ورودی منطقه نیز سازماندهی و برای تدریس در مقطع ابتدایی به مدارس معرفی شده‌اند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ابهر با بیان اینکه 13 مدرسه برای اجرای نظام دوری شناسایی شده بود، تصریح کرد: در سال تحصیلی آینده نظام دوری در 11 مدرسه ابتدایی اجرا می‌شود

جعفری گفت: مهر پارسال نسبت به سال‌هاي گذشته‌، مهر متفاوتي بوده و اميدواريم امسال هم با تلاش اعضاي ستاد شاهد بازگشايي پرشور مدارس در سطح شهرستان باشيم.IMG20491263

وی به تغيير تابلو مدارس ابهر اشاره کرد و یاد آورشد: همه تابلوهاي مدارس راهنمايي به دبیرستان (متوسطه دور اول) تغيير یافته و در مدارس ابتدايي و متوسطه نيز تابلو مدارس تغيير نيافته، فقط كلمه دور اول يا دوم اضافه شده است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ابهر  به شهريه مدارس نمونه دولتي اشاره کردوگفت: هیچ دانش‌آموزي نبايد به خاطر شهريه از مدرسه محروم بماند.

جعفری به برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس اشاره  کرد وافزود: گلباران مزار شهدا، دعوت از جانبازان و ايثارگران برای حضور در مراسم بازگشايي مدارس و نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت دفاع مقدس از برنامه‌های آموزش و پرورش ابهر برای هفته دفاع مقدس است.

وی افزود: ديدار با خانواده‌هاي شهدا، نصب بنر و پارچه نوشته در سطح مدارس و همچنین بيان خاطرات رزمندگان در مدارس از دیگر برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس آموزش و پرورش ابهر محسوب می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید