۳۰ هزار خرمدره ای به روستاها مهاجرت کرده اند

ابهرآنلاین: فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات روستاها گفت: شاهد برگشت ۳۰ هزار نفر به روستاها بوده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم نوری‌پور در جمع مسئولان این شهرستان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات روستاها افزود: با گازکشی‌های صورت گرفته و همچنین گازرساین به پنج روستای دیگر شهرستان خرم‌دره، شاهد تحقق مهاجرت معکوس در خرم‌دره هستیم.images

وی تصریح کرد: با اقدام‌های صورت گرفته شاهد برگشت جمعیتی بین ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر به روستاها بوده‌ایم.

فرماندار شهرستان خرم‌دره در ادامه به تبیین شعار حماسه اقتصادی اشاره کرد وگفت: این شعار باید در رأس همه اولویت‌های کاری قرار گرفته و همراه با برنامه‌ریزی هدفمند در تمام عرصه‌ها عملیاتی شود.

نوری پور با تأکید بر لزوم گسترش فرهنگ مصرف کالا و تولیدات داخلی گفت: این امر به حفظ مشاغل موجود در بخش‌های تولید، گسترش و ایجاد مشاغل جدید در کشور کمک قابل توجهی می‌کند.

وی افزود:  برای تحقق شعار حماسه اقتصادی باید موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذار حذف و با حمایت از تولیدکنندگان در مسیر تحقق شعار سال گام برداریم.

فرماندار شهرستان خرمدره  با تاکید بر لزوم همت مضاعف مسئولان در راستای توسعه روزافزون منطقه یاد آورشد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با همتی مضاعف و با همراهی و همدلی هر چه بیشتر همچون سال‌های گذشته با حرکتی جهشی در عرصه تولید و اقتصاد و رفع مشکلات موجود گام‌های موثری بردارند.

نوری پور گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید برای تحقق اهداف حماسه اقتصادی برنامه‌ریزی و تلاش لازم را صورت دهند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. فریدون کلانتری می گوید

    باسلام ،خبر مهاجرت معکوس از خرمدره صحیح نیست ، این خبر را استاندار بیان کردند و گفتند در کل استان ما شاهد مهاجرت ۲۰ الی ۳۰ هزار نفر هستیم واگر فرماندار گفته باشند نیاز به تامل دارد چون جمعیت شهرستان ۶۵ هزار نفر است واین با پیام داده شده مغایرت دارد .بنده به فرمانداری هم پیام دادم .

  2. خرمدره می گوید

    چطور این امکان وجود داره که کلانتری ها و عزیزی ها و حسینخانی ها و صدری ها و خانمحمدی ها و …. بسیاری از خانواده های اصیل خرمدره که بیش از نصف جمعیت شهر را دارن و این شهر ۶۰هزار جمعیت دارد به کجا باید برگردد؟ به کدام روستا؟ اینها که ماهیت روستایی ندارند که به خانه و کاشانه خود بازگردند
    این خبر متاسفانه بی محتوا و ناپخته است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 14 =