30 هزار خرمدره ای به روستاها مهاجرت کرده اند

ابهرآنلاین: فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات روستاها گفت: شاهد برگشت 30 هزار نفر به روستاها بوده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم نوری‌پور در جمع مسئولان این شهرستان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات روستاها افزود: با گازکشی‌های صورت گرفته و همچنین گازرساین به پنج روستای دیگر شهرستان خرم‌دره، شاهد تحقق مهاجرت معکوس در خرم‌دره هستیم.images

وی تصریح کرد: با اقدام‌های صورت گرفته شاهد برگشت جمعیتی بین 25 تا 30 هزار نفر به روستاها بوده‌ایم.

فرماندار شهرستان خرم‌دره در ادامه به تبیین شعار حماسه اقتصادی اشاره کرد وگفت: این شعار باید در رأس همه اولویت‌های کاری قرار گرفته و همراه با برنامه‌ریزی هدفمند در تمام عرصه‌ها عملیاتی شود.

نوری پور با تأکید بر لزوم گسترش فرهنگ مصرف کالا و تولیدات داخلی گفت: این امر به حفظ مشاغل موجود در بخش‌های تولید، گسترش و ایجاد مشاغل جدید در کشور کمک قابل توجهی می‌کند.

وی افزود:  برای تحقق شعار حماسه اقتصادی باید موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذار حذف و با حمایت از تولیدکنندگان در مسیر تحقق شعار سال گام برداریم.

فرماندار شهرستان خرمدره  با تاکید بر لزوم همت مضاعف مسئولان در راستای توسعه روزافزون منطقه یاد آورشد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با همتی مضاعف و با همراهی و همدلی هر چه بیشتر همچون سال‌های گذشته با حرکتی جهشی در عرصه تولید و اقتصاد و رفع مشکلات موجود گام‌های موثری بردارند.

نوری پور گفت: دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان باید براي تحقق اهداف حماسه اقتصادی برنامه‌ريزي و تلاش لازم را صورت دهند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید