سلطانیه شهرستان شد

ابهرآنلاین: فرماندار شهرستان ابهر گفت: تبدیل سلطانیه به شهرستان موجب پیشرفت این منطقه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، نورالدین رفیعی دیشب در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان فرمانداری شهرستان سلطانیه اظهار کرد: توسعه و ارتقای سلطانیه با بیشینه تاریخی انجام شده و از چندین سال قبل پیشرفت‌های بسیاری در این منطقه حاصل شده است.13920502000534_PhotoA

وی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در زمینه تبدیل سلطانیه به شهرستان افزود: خوشبختانه با همکاری‌های انجام شده در استان و حمایت‌های استاندار این مهم صورت گرفت و به مرحله انجام رسید.

فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه تبدیل سلطانیه به بخش با توجه به پیشرفت‌های این منطقه صورت گرفت، اضافه کرد: تبدیل این بخش به علت زیر ساخت‌های موجود در منطقه صورت گرفت.

مطالب خواندنی:

همچنین در ادامه این مراسم سرپرست فرمانداری شهرستان سلطانیه به برخی از زیرساخت‌های موجود در این منطقه اشاره داشت و گفت: ارتقای سلطانیه از بخش به شهرستان با همکاری مسئولان استانی و شهرستان ابهر صورت گرفت.

احمد ذوالقدر با اشاره به همکاری مطلوب نماینده مردم شهرستان ابهر و خرم‌دره  در مجلس شورای اسلامی افزود: حمایت‌ها و پشتیبانی‌های استاندار زنجان و همکاری مطلوب شهرستان موجب این پیشرفت شده است.

وی در ادامه با تقدیر از همکاری‌های انجام شده در زمینه ارتقای سلطانیه از بخش به شهرستان اضافه کرد: حتی یک دقیقه از وقتمان را نیز برای خدمت از دست نمی‌دهیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان سلطانیه با ارائه گزارشی از اقدامات چهار سال گذشته در این شهرستان افزود: خوشبختانه سلطانیه از ظرفیت‌های مطلوبی برای پیشرفت و جذب گردشگر دارد از همین رو باید از فرصت موجود استفاده کرد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.