شهردار ابهر: بودجه سال ۹۳ شهروندان ابهری قابل قبول نیست

ابهرآنلاین: گفت بودجه سال ۹۳ شهروندان ابهری قابل قبول نیست.

“عبدالعلی قاسم‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ‌منطقه زنجان، اظهار کرد: بودجه سال ۹۳ با تمرکز و محوریت مسایل عمرانی در تخصیص اعتبارات به محلات و نواحی و نهضت آسفالت تدوین شده که بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان تومان به تصویب شورای اسلامی شهر ابهر رسیده است.شهردار ابهر1

 وی افزود: این رقم علی‌رغم رشد چشم‌گیر بودجه شهرداری و افزایش ۴۰ درصدی نسبت به سال قبل، اما به لحاظ سرانه ۳۰۰ هزار تومان برای هر شهروند رقم قابل قبولی برای شهروندان ابهری نیست.

 قاسم‌پور تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرداری‎ها به لحاظ درآمد خودکفا و متکی به مردم هستند مردم سهم ویژه‌ای در ارتباط با این نهاد دارند و پرداخت‌های به موقع آن‎ها در بهبود چهره دیده می‌شود.

 این مسوول به برنامه‌های نوروزی اشاره کرد و افزود: علاوه بر برقراری سفره هفت‎سین در دو نقطه پرتردد شهر کتابخانه سیار و راه‎اندازی درشکه برای جابه‌جایی مسافرین از جمله برنامه‎هایی است که در کنار توجه به پاکیزگی شهر و گلکاری برای استقبال از سال نو مورد توجه می‎باشد.

 قاسم‌پور با تاکید بر رعایت موارد ایمنی در آستانه چهارشنبه آخر سال، گفت: برای کاستن از ایجاد خطر آتش سوزی و بروز خدمات جسمی برای شهروندان، سطح شهر باید از وجود لاستیک‎های فرسوده و درختان خشک و هیزم پاک‌سازی شود و شهروندان در این زمینه همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

انتهای پیام/

:

  • شهرداری ابهر (۶)
  • شهردار ابهر (۳)
  • عوارض نوسازی شهرداری ابهر (۲)
  • اخبار شهرداری ابهر (۱)
  • شهر داری ابهر (۱)


در همین راستا »

ثبت نظر »

- "ابهرآنلاین" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند
- لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
- تایید نظرات شما ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد

برای حمایت از ما امتیاز دهید