دانشجویان ابهری و فعالیتهای آنها در خارج از کشور

اقدام نمادین دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آذربایجان بمناسبت عید قربان

محمود دودانگه – خبرنگار ابهر آنلاین – بر اساس اعلام انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در جمهوری آذربایجان ، روز پنجشنبه در یک اقدام نمادین ، از سوی این انجمن بین تعدادی از دانشجویان ایرانی گوشت قربانی توزیع گردید.

مسوولان انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی دانشگاهای جمهوری آذربایجان ، این اقدام خودجوش دانشجویی را رساندن پیام “عید قربان” به تمام دانشجویان مسلمان ، غیر مسلمان و انسانهای آزاده و نیز پاسداشت عظمت این روز بزرگ الهی عنوان کردند.

“زهیر میرزاجانی” مسوول انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی در گفتگویی اختصاصی با ما گفت : هر سال بمناسبت عید سعید قربان ، اعضای این انجمن با حضور در خوابگاههای دانشجویی اقدام به توزیع گوشت قربانی بین دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در جمهوری آذربایجان می کند . امسال نیز این اقدام فرهنگی با همت و همیاری دانشجویان ایرانی در باکو انجام شده است

میرزاجانی تعداد دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاههای جمهوری آذربایجان را حدود ۱۴۰۰ نفر ذکر کرد که یک سوم از آنها در دانشگاه طب باکو مشغول به تحصیل می باشنددر همین راستا »

۱۱ نظر برای دانشجویان ابهری و فعالیتهای آنها در خارج از کشور

ثبت نظر »

- "ابهرآنلاین" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند
- لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
- تایید نظرات شما ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد

برای حمایت از ما امتیاز دهید