نمایشگاه عکس های سعید حاجی خانی در دوران دفاع مقدس

انجمن عکاسان انقلاب و دفاع با مشارکت موزه هنرهای معاصر فلسطین به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با هدف تجدید خاطره و انتشار آثار، فرهنگ و ارزشهای نمایشگاهی از عکسهای عکاس دفاع مقدس در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می کند.

به گزارش ابهرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس این نمایشگاه با ۳۸ قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در ابعاد ۷۰×۵۰ و ۷۰×۱۰۰ منتخبی از آثار این هنرمند عکاس با مضامین زندگی رزمندگان و ثبت لحظات ماندگارازفضاهای فرهنگی، معنوی آنها در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و عملیات بیت المقدس (آزاد سازی خرمشهر) است .

این نمایشگاه به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با حضور مسئولین فرهنگی وهنرمندان عکاس کشور به خصوص هنرمندان عکاس هشت سال دفاع مقدس یکم خرداد ، ساعت ۱۷ در موزه هنرهای معاصر فلسطین افتتاح و از تاریخ ۲/۳/۹۲ لغایت ۳۱/۳/۹۲  از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .

شایان ذکر است سعید حاجی خانی دارای مدرک درجه سه هنری از وزارت ارشاد اسلامی و مسئول تولید هنری ، فرهنگی قرارگاه خاتم الانبیاء و لشکر علی ابن ابی طالب سپاه در سالهای جنگ بوده است و هم اکنون بیشتر در حوزه فیلم سازی فعالیت می کند و مسئولیت انجمن سینمای جوان شهرستان ابهر را بر عهده دارد.

آدرس موزه هنرهای معاصر فلسطین ،خیابان طالقانی ، خیابان شهید برادران مظفر ، تقاطع بزرگمهر   می باشد.در همین راستا »

ثبت نظر »

- "ابهرآنلاین" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند
- لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
- تایید نظرات شما ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد

برای حمایت از ما امتیاز دهید