خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ پشتیبانی مردم عامل مهم اقتدار ایران اسلامی است
اخبار زنجان/ پشتیبانی مردم عامل مهم اقتدار ایران اسلامی است

اخبار زنجان/ پشتیبانی مردم عامل مهم اقتدار ایران اسلامی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه زنجان، با بیان اینکه آمریکا و همپیمانانش هرگز دست از دشمنی با نظام جمهوری ایران برنخواهند داشت، ایران امروز را تضاد با سیاست های استکبار جهانی عنوان کرد و  افزود: آنچه دنیا با آن روبه رو است، ایران مقتدر، عزتمند و پیشرفته است که این جایگاه در سایه اتکا به توان داخلی حاصل شده  است.

وی با بیان اینکه مردم برای نظام یک سرمایه عظیم محسوب می‌شوند، ادامه داد: ملت ایران برای عزت و بالندگی نظام جمهوری اسلامی جوانان خود را در عرصه‌های مختلف فدا کرده‌اند و امروز صلابت و اقتدار نظام نتیجه خون‌های سرخ  شهدا است.

خاتمی با تاکید بر اینکه نباید چشم خود را به واقعیت‌ها ببنیم، افزود: ایران مقتدر و عزتمند واقعیتی است که امروز جهان با آن مواجه است و این امر هرگز در برنامه ریزی‌های دشمنان و آمریکا علیه ملت ایران وجود نداشت.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: همه مسئولان و مردم  در کنار هم برای تداوم اقتدار و عزت ایران اسلامی تلاش کنند و مسئولان با مدیریت صحیح و باتدبیر مشکلات موجود در جامعه را رفع کنند.

خاتمی با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان و همواره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند و با تبعیت از فرامین ولایت فقیه گردنه‌های سخت و خطرناک را به سلامت پشت سر گذاشته اند، افزود:  در تاریخ انقلاب اسلامی هر زمان شاهد حضور گسترده و متحد مردم بوده‌ایم در مقابل شکست متوجه دشمنان نظام بوده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن وحدت و انسجام ملت ایران را نشانه گرفته و با حربه های مختلف در تلاش برای از بین بردن وحدت موجود در جامعه اسلامی ایران است، گفت:  امروز بیش از دیروز باید اتحاد و وحدت خود را به نمایش بگذاریم تا دشمن بار دیگر شکست را بپذیرد.

خاتمی با یادآوری اینکه نسل‌های دهه نخست انقلاب تا به امروز پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد توطئه‌ها و فتنه‌های مختلف از سوی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند، گفت: ملت ایران در مقابل توطئه‌های دشمنان هزینه‌های جانی و مالی فراوانی را کرده اند و  با همه این چالش‌ها همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه بودند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه مسئولان باید قدردان ملت بزرگ ایران باشند، افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جدا از ملت نیست زیرا مردم ایران در همه سختی‌ها و دشواری‌هایی که در طول ۴۰ سال حادث شده صبوری پیشه کرده‌اند.

  خاتمی با بیان اینکه وجود تبعیض و غارت از بیت‌المال و رعایت نکردن قانون و مقررات مردم را آزار می‌دهد، گفت: مردم برای نظام یک سرمایه عظیم محسوب می‌شوند زیرا برای استقرار نظم اسلامی هزینه‌های بسیاری داده‌اند و امروز خانه هریک از شهداء یک سنگ برای نظام است که باید از آن حراست کرد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.