خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اجرای طرح های ستاد بازآفرینی از ارزیابی‌های عملکرد شهرداران است
اخبار زنجان/ اجرای طرح های ستاد بازآفرینی از ارزیابی‌های عملکرد شهرداران است

اخبار زنجان/ اجرای طرح های ستاد بازآفرینی از ارزیابی‌های عملکرد شهرداران است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر سه شنبه در ستاد بازآفرینی شهری استان زنجان، افزود: همه در این جلسه به مصوبات اعتراض داشتند و همه اعتراض‌ها به حق است و باید مشکلات و چالش های این حوزه رفع شود ولی بودجه کم و محدود بوده است. 

وی اظهار کرد: کارگروه‌ها در ستاد بازآفرینی باید اقدامات خود  را ارائه داده و کارهای مؤثر عملیاتی باید توسط کارگروه‌ها ارائه شود. 

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه یا باید زنجان را به‌عنوان معبر گردشگری بپذیریم یا فکری برای استان کنیم، افزود: چرا باید امکانات برای گردشگران را در خارج از شهر قرار دهیم،  این امکانات در همه شهرها در داخل شهر است و می‌تواند عاملی برای حضور گردشگر در داخل شهر شود. 

حقیقی تأکید کرد: استان زنجان باید پیشرو باشد و با این اقدام می‌توان اعتبارات بیشتری دریافت کرد. 

وی بر ضرورت فعالیت مدیران و شهرداران در ستاد بازآفرینی تأکید کرد و گفت: یکی از ارزیابی‌های عملکرد شهرداران اجرای ستاد بازآفرینی است. 

استاندار زنجان افزود: اعتقاد داریم که یک پروژه باید درست و با آینده‌نگری انجام شود و این اقدام بهتر از هزاران پروژه است که در آینده ممکن است تخریب شود. 

حقیقی با بیان اینکه برای سنوات آینده در پروژه‌های ستاد بازآفرینی شهری باید هیئتی برای بررسی پروژه‌ها تشکیل شود، افزود: زمان‌بندی برای برنامه‌ها در نظر گرفته شود. 

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.