خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ وظیفه اصلی دستگاه قضا تحکیم مبانی جمهوری اسلامی است
اخبار زنجان/  وظیفه اصلی دستگاه قضا تحکیم مبانی جمهوری اسلامی است

اخبار زنجان/ وظیفه اصلی دستگاه قضا تحکیم مبانی جمهوری اسلامی است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با  اعضای سازمان  بسیج رسانه استان زنجان گفت: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هر چه قدر هم باشد کم است ، چرا که خونهای پاکی که به پای انقلاب ریخته شده بسیار ارزشمند است  و مقایسه خدمات شهدا  قابل مقایسه با خدمات امروزی نیست. خدمت به نظام زمان نمی شناسد چرا که توفیق خدمت به نظام یک افتخار است و ما در این زمینه  عقب هستیم .

وی با  تأکید  بر اینکه سرمایه اصلی نظام مردم هستند ، اظهار کرد: وظیفه  اصلی دستگاه قضا تحکیم مبانی جمهوری اسلامی است که اگر در این مسیر حرکت و تلاش نکنیم دشمن  برای اجرای برنامه های شوم  خود حرکت خواهد کرد.

رئیس شورای قضایی استان زنجان گفت: کار رسانه  با  بهره گیری از  هنر، جذاب و مخاطب پسند است، رسانه ها بایستی حضوری فعال و هنرمندانه  در میدان داشته باشند و در این راستا بیان مشکلات مردم و پیگیری آن از مسئولین برای حل مشکلات از رسالت رسانه است و در حقیقت مطالبه گری در ذات رسانه است.

نیارکی تأکید کرد: دشمن با تمام قدرت ارزشهای اسلامی را نشانه گرفته و برخی در داخل هم پیاده نظام دشمن هستند که در این خصوص نقش رسانه ها  در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثرگذار است.

وی گفت:  اندیشه و تفکر بسیجی بایستی بدون گرایش به جریان خاصی تنها برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد. بدون نگاه های سیاسی با استفاده از  اندیشه بسیجی می شود کارهای مهمی انجام داد.

نیارکی با اشاره به اینکه رسانه های استان پویایی و نشاط لازم  را ندارند ، افزود :با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم  تلاش و فعالیت برای بیان دستاوردهای انقلاب مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.