خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ جمع‌آوری و تدوین سند چهل ساله دستاوردهای نظام در دستگاه قضایی
اخبار زنجان/ جمع‌آوری و تدوین سند چهل ساله دستاوردهای نظام در دستگاه قضایی

اخبار زنجان/ جمع‌آوری و تدوین سند چهل ساله دستاوردهای نظام در دستگاه قضایی

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از دادگستری استان، حجت الاسلام  اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای قضایی استان، با بیان اینکه برای ارائه خدمات روان، آسان  و در شأن مردم استان  با توجه به شرح وظایف و نوع خدمات سازمان‌های تابعه قوه قضاییه، تأمین نیازها ی اولیه  و رفع کمبودها لازم و ضروری است، افزود: اگر نتوانیم به لحاظ کمبود امکانات خدمات ارائه دهیم خسارت‌های جبران‌ناپذیری برای جمهوری اسلامی خواهد داشت.

وی توجه به حوزه پیشگیری که یک مأموریت محوری برای قوه قضائیه دارد و مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است را مهم بیان کرد  و خواستار همکاری دستگاه‌ها برای پیشبرد اهداف این حوزه اثرگذار شد. 

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه حرکت و فعالیت‌های ما باید بر محور برنامه باشد، افزود: همه حوزه‌ها و دستگاه های تابعه قوه قضائیه در استان  برنامه‌های مجموعه خود را برای  سال ۹۸ تدوین و ارائه کنند. 

نیارکی از جمع‌آوری و تدوین سند چهل ساله دستاوردهای نظام در دستگاه قضایی استان زنجان  بر اساس  حوزه مأموریتی مجموعه‌ها در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و جشن انقلاب خبر داد.

وی با تأکید بر  جایگاه و شأن بالای دستگاه قضایی و نوع ارائه خدمات در مجموعه، افزود: ما هم از شرایط اقتصادی و تحریم‌هایی که کشور با آن مواجه هست  بی‌اطلاع نیستیم اما با این اوصاف  امیدواریم خروجی این جلسات مثبت باشد. 

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.