خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ گوشت منجمد تا تعدیل قیمت ها در زنجان توزیع می شود
اخبار زنجان/ گوشت منجمد تا تعدیل قیمت ها در زنجان توزیع می شود

اخبار زنجان/ گوشت منجمد تا تعدیل قیمت ها در زنجان توزیع می شود

به گزارش «ابهرآنلاین» از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی زنجان، عبدالله جعفری روز شنبه افزود: به دنبال به افزایش قیمت گوشت مرغ و دام در بازار، برنامه توزیع گسترده مرغ منجمد داخلی و گوشت قرمز منجمد وارداتی در فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف و واحدهای صنفی فعال در این بخش به طور مستمر توزیع می شود.
به گفته وی، هر کیلو مرغ منجمد داخلی با نرخ 89 هزار ریال و گوشت قرمز منجمد وادراتی نیز متناسب با نوع گوشت از 285 هزار تا 295 هزار ریال برای مصرف کنندگان در استان زنجان عرضه می شود.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خاطرنشان کرد: براساس مصوبات موجود عرضه گوشت قرمز منجمد و مرغ منجمد در بازار آزاد بیش از نرخ های مصوب، گران فروشی و تخلف محسوب می شود که در صورت مشاهده مطابق قانون برخورد می شود.
جعفری اظهار داشت: با توجه به ذخایر مناسب اقلام پروتئینی در سطح کشور و استان زنجان روند توزیع گسترده این فرآورده های خام دامی تا زمان تعدیل شدن قیمت ها در بازار به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
وی تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا مشکلات احتمالی موارد را برای انجام پیگیری های لازم با سامانه 124 بازرسی اطلاع دهند.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان ادامه داد: مرغ منجمد توزیعی از محل تولیدات داخلی بوده و تحت نظارت بازرسان دامپزشکی با حساسیت بالا و کیفیت مناسب خریداری، بسته بندی و منجمد شده است که می تواند جایگزین مناسبی برای گوشت گرم باشد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، علاوه بر توزیع مرغ و گوشت قرمز منجمد، گوشت گرم گوسفندی نیز از کشور استرالیا وارد و با نرخی مصوب دولتی و پایین از قیمت این فرآورده داخلی در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و تعاونی های مصرف عرضه می شود.
9505/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.