خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۷۱۳ یتیم زنجانی تحت پوشش بنیاد برکت هستند
اخبار زنجان/ ۷۱۳ یتیم زنجانی تحت پوشش بنیاد برکت هستند

اخبار زنجان/ ۷۱۳ یتیم زنجانی تحت پوشش بنیاد برکت هستند

هدایت صفری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برای هم‌افزایی در ارایه‌ خدمات حمایتی به ایتام نیازمند و رسیدگی بیشتر به این قشر مقرر شد، تفاهم‌نامه‌ همکاری بین نمایندگی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و کمیته‌ امداد برای پرداخت کمک هزینه به ایتام منعقد شود.
وی یادآوری کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه، با معرفی ایتام تحت حمایت کمیته‌ امداد، آنها مورد حمایت های بیمه‌ای و مالی بنیاد برکت قرار گرفتند.
این مسئول ادامه داد: هم اکنون 15 هزار نفر، حامی سه هزار و 100 یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند و از ابتدای سالجاری تاکنون قریب به هفت میلیارد تومان از طریق حامیان و خیران به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است.
وی بیان کرد: احسان به ایتام از وظایف ضروری اهل ایمان و از مصادیق اعمال شایسته است و رسیدگی به امور مادی و معنوی آن‌ها همواره مورد تاکید ادیان الهی به ویژه دین مبین اسلام است.
این مسئول خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران می توانند برای حمایت بیشتر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از طریق درگاه الکترونیکی #024*8877* دعوت بعمل آورند.
به گزارش «ابهرآنلاین»، هم اکنون 34 هزار و 249 نفر تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند، که در مجموع 4.1 درصد جمعیت استان را شامل می‌شود.
9646/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.