خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ وجود مه و کاهش دید افقی در جاده‌های زنجان
اخبار زنجان/ وجود مه و کاهش دید افقی در جاده‌های زنجان

اخبار زنجان/ وجود مه و کاهش دید افقی در جاده‌های زنجان

محمدامینی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به وضعیت جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش باران، مه موضعی در محورهای زنجان به طارم، تهم به چو رزق حاکم بوده و موجب کاهش دید افقی شده است.

وی اظهار کرد: باران در جاده‌های زنجان به بیجار، سلطانیه به خدابنده، ابهر به خدابنده، خدابنده به همدان و نیک‌پی به ماه‌نشان در حال باریدن است که در این میان سطح جاده‌ها لغزنده است و رانندگان حتماً باید با دقت رانندگی کنند. 

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: برای تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در تمام جاده‌های استان زنجان توصیه می‌شود.

امینی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات و وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از به‌کارگیری ۴۵۰ نیرو در ۳۰ راهدارخانه استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: ۲۷۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین راهداری در فصل سرما در جاده‌ها خدمات لازم را به مردم ارائه خواهند داد و نیروهای راهداری در گردنه‌های برف‌گیر و ارتفاعات حضور دارند.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.