خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ بسیج چشم طمع دشمنان را از کشور دور کرده است
اخبار زنجان/ بسیج  چشم طمع دشمنان را از کشور دور کرده است

اخبار زنجان/ بسیج چشم طمع دشمنان را از کشور دور کرده است

به گزارش «ابهرآنلاین»، سرهنگ محمد فروزنده شامگاه پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: برنامه های هفته بسیج در ابهر با شعار بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت از 29 آبان آغاز و تا 5 آذر ادامه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: در این هفته اجرای 230 عنوان برنامه توسط پایگاه های بسیج و با مشارکت مردم و سپاه شهرستان آغازشده است.
فرمانده سپاه ناحیه ابهر خاطر نشان کرد: دیدار با ائمه جماعات، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا، برگزاری نشست های روشنگری، همایش شکوه مقاومت، همایش پیاده روی خانوادگی و تجمع و راهپیمایی در حمایت از مردم مظلوم یمن از مهمترین برنامه های هفته بسیج در ابهر است.
وی تصریح کرد: هفته بسیج امسال متفاوت تر از سال های گذشته است و در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب برنامه های این هفته بیانگر اقتدار و پیشرفت ملت ایران است.
سرهنگ فروزنده با اشاره به جنایات آل سعود در یمن یادآور شد: مدعیان دروغین حقوق بشر اجازه زندگی و حیات را از مردم یمن بخاطر دفاع از کشور و تمامیت ارضی گرفته است و از اصحاب رسانه انتظار داریم در سکوت رسانه های غربی مظلومیت و جنایات آل سعود در یمن را به دنیا مخابره کنند.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج، بیان کرد: بسیج فراتر از همه احزاب و تشکل های حزبی، میعاد گاه مقدس و مظهر وحدت ملت ایران متعلق به همه مردم با هر سلیقه و گرایشی است.
9556/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.