خانه » اجتماعی » در سال 91؛ ابهر رتبه نخست اشتغال در استان را کسب کرد
در سال 91؛ ابهر رتبه نخست اشتغال در استان را کسب کرد

در سال 91؛ ابهر رتبه نخست اشتغال در استان را کسب کرد

ابهر آنلاین: فرماندار شهرستان ابهر گفت: شهرستان ابهر در سال گذشته در موضوع اشتغال رتبه نخست استان را کسب کرد.

نورالدین رفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به انجام طرح‌ها و پروژه‌های مختلف در این شهرستان خواستار مدیریت صحیح پروژه‌ها شد.th

وی به اعتبار پروژه‌های عمرانی شهرستان ابهر اشاره کرد و گفت: در صورت تامین اعتبار،  ابتدا پروژه‌های نیمه تمام  به اتمام برسد و سپس پروژه‌های جدید آغاز شود.

فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه این شهرستان در سال گذشته در موضوع اشتغال رتبه نخست استان را کسب کرد، اظهار داشت: برای اشتغالزایی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان به این بخش اختصاص داده شد.

رفیعی با اشاره به نامگذاري سال جاری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: همه ساله اين نامگذاري‌ها آثار و بركات بسيار ارزشمندي براي توسعه كشور در همه عرصه‌ها به ارمغان می‌آورد.

وی افزود: مديران شهرستان باید از شعار سال به نحو مطلوب استفاده کرده و آن را يك فرصت مغتنم در عرصه تولیدی و اقتصادي‌، ‌سرمايه‌گذاري و اشتغالزايي به حساب آورتد.

فرماندار شهرستان ابهر با تاکید بر لزوم همت مضاعف مسئولان در راستای توسعه روزافزون منطقه تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با همتی مضاعف و با همراهی و همدلی هر چه بیشتر همچون سال‌های گذشته با حرکتی جهشی در عرصه تولید و اقتصاد و رفع مشکلات موجود گام‌های موثری بردارند.

رفیعی یادآورشد: دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان باید براي تحقق اهداف سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی برنامه‌ريزي و تلاش لازم را صورت دهند.

وی با تاکید بر همت مضاعف مسئولان برای توسعه منطقه تصریح کرد: همگان باید در مسیر کسب رضایت الهی حرکت کرده و با تلاش مضاعف خود در راستای توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی فعالیت کنیم.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.