خانه » اخبار » ۲۰۰ میلیارد ریال برای آسفالت جاده های خدابنده هزینه شد
۲۰۰ میلیارد ریال برای آسفالت جاده های خدابنده هزینه شد

۲۰۰ میلیارد ریال برای آسفالت جاده های خدابنده هزینه شد

حمید میرزایی فرد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: در زمان حاضر عملیات بهسازی جاده ها در عمده مسیرهای ارتباطی اصلی در خدابنده انجام شده و در مواردی نیز در دست انجام است.
وی ادامه داد: عملیات بهسازی و روکش آسفالت جاده قیدار – ابهر به طول حدود 17 کیلومتر انجام شده و با مساعد شدن شرایط جوی عملیات بهسازی در این مسیر نیز از سر گرفته می شود.
میرزایی فرد با بیان اینکه در اجرای عملیات بهسازی جاده های شهرستان با کمبود اعتبار مواجه نیستیم، اظهار داشت: سال گذشته 120 میلیارد و امسال نیز تاکنون 80 میلیارد ریال برای این بخش در خدابنده هزینه شده است.
وی با بیان اینکه بهسازی معابر روستایی نیز با اختصاص اعتبار قابل توجه به دهیاری ها در سطح روستاهای این شهرستان با قوت در حال اجر است، گفت: در مجموع با توجه به نیاز شهرستان در حوزه بهسازی راههای اصلی و معابر روستایی، در نتیجه اقدامات انجام شده هم اکنون بیشتر محورهای ارتباطی در خدابنده از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند.
به گفته فرماندار شهرستان خدابنده، امسال 505 میلیارد ریال برای انجام و تکمیل 183 طرح عمرانی در بخش های مختلف این شهرستان اختصاص یافته است.
شهرستان خدابنده با چهار بخش، هفت شهر و بیش از 220 روستای دارای سکنه، 164هزار نفر جمعیت دارد.
این شهرستان در جنوب استان زنجان واقع شده و با حدود پنج هزار کیلومتر مربع وسعت، یک چهارم مساحت این استان را به خود اختصاص داده است.
3088/8068

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.