ورزشکاران زنجانی دوهای استقامت و نیمه استقامت اردو را ترک کردند

ابهر آنلاین: چهار ورزشکار زنجانی دوهای استقامت و نیمه استقامت به دلیل آنچه که آنها برخوردهای دوگانه عنوان کردند در روزهای پایانی اردو را ترک کردند.

80732436-4529590

به گزارش ايرنا، اين ورزشكاران از برخورد نامحترمانه و تبعيض آميز رييس هيات دو و ميداني استان زنجان و مربي تيم هاي ملي ناراحت هستند.
اين ورزشكاران زنجاني اظهار كردند كه رييس هيات دووميداني استان زنجان آنها را در خوابگاه دانشجويي و در محيطي پرسروصدا و بدون تغذيه اسكان داده بود و زماني كه براي تهيه صبحانه مجبور به ترك اردو شده اند، پس از بازگشت از حضورشان در كارگاه ممانعت به عمل آمده وسه ساعت بلاتكليف در اين محل نگهداشته شده اند.درحالي كه با ورزشكاران ساير استان ها در هنگام تاخير در رسيدن به اين كارگاه هيچ برخوردي نشده است.
اين ورزشكاران افزودند: مربي تيم ملي با لحني ناشايست يكي از ورزشكاران زنجاني را خطاب قرارداده و گفته كه تو از روستا آمده اي و لياقت حضور در اردوي تيم ملي را نداري.
رييس هيات دو و ميداني شهرستان ابهر نيز گفت: قرار بود ازپنج ورزشكار نونهال و نوجوان اين شهرستان در اين اردو تست وركوردگيري شود كه متاسفانه در اين رابطه به اين هيات اطلاع رساني نشد.
رييس هيات دو و ميداني استان زنجان نيزگفت:اين چهار ورزشكارملي پوش نبودندوطبق صلاحديد به اردوي تيم ملي دعوت شده بودند.
علي گرزي ، در پاسخ به اين سوال كه علت ترك اردو از سوي اين ورزشكاران چه بوده است با لحن خاصي اظهاركرد: دليل آن را خودمان مي دانيم و نيازي به توضيح دادن به شما نيست.
دبيرهيات دووميداني استان زنجان نيز ، موضوع ترك اردو از سوي اين چهار ورزشكار زنجاني را تاييد كرد ولي از ارايه اطلاعات بيشتر در اين خصوص خودداري كرد.
مرحله نخست اردوي آمادگي تيم ملي دو ميداني استقامت و نيمه استقامت كه از هشت تيرماه جاري با شركت ۹ رزشكار ملي پوش از استان هاي مختلف كشور و پنج ورزشكار زنجاني در محل دانشگاه زنجان تشكيل شده بود ظهر روز گذشته به پايان رسيد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید