خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تهران، قهرمان مسابقات تکواندو نوجوانان پسر ایران شد
اخبار زنجان/ تهران، قهرمان مسابقات تکواندو نوجوانان پسر ایران شد

اخبار زنجان/ تهران، قهرمان مسابقات تکواندو نوجوانان پسر ایران شد

مجتبی حبیبی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، افزود: تیم اصفهان در این مسابقات به مقام دوم رسید و تیم های البرز و زنجان نیز بطور مشترک سوم شدند.
وی اظهار داشت: کاپ اخلاق این دوره از رقابت های تکواندو نوجوانان پسر به تیم استان فارس، تعلق گرفت و ‘اسفندیار اسدی’ از داوران زنجان نیز به عنوان داور نمونه برگزیده شد.
حبیبی افزود: در این رقابتها که از روز گذشته /پنجشنبه 15 شهریور جاری/ در زنجان آغاز شد و دقایقی پیش نیز به پایان رسید در مجموع 308 دیدار انفرادی برگزار شد.
وی ادامه داد: این رقابتها بدون هیچ مشکل و پیشامد ناگواری و با موفقیت هرچه تمام برگزار شد و داوری مسابقات نیز با وجود داوران مجرب و توانمند، خوب و رضایتبخش بود.
به گزارش «ابهرآنلاین»، مسابقات تکواندو نوجوانان پسر به مدت 2 روز و با حضور قریب 325 ورزشکار از سراسر ایران در سالن ورزش 6 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و در 2 نوبت صبح و عصر برگزار شد.
این پیکارها در 10 وزن مختلف و در قالب 32 تیم و بر روی پنج شیاپچانگ (تشک)، برگزار و قریب 40 داور از استان های مختلف آن را قضاوت کردند که هفت نفر از این داوران زنجانی بودند.
رقابت تکواندوکاران دختر نوجوان سراسر ایران نیز طی روزهای 17 و 18شهریور جاری در همین مکان ورزشی برگزار خواهد شد.
مراسم افتتاحیه رقابت های پسران بعدازظهر پنجشنبه /15 شهریور/ با حضور سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون، مسئولان ورزش استان، اعضا هیات و تکواندوکاران، برگزار شد.
6084/8068

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.