خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مسابقات شطرنج آماتورهای ایران در زنجان برگزار می شود
اخبار زنجان/ مسابقات شطرنج آماتورهای ایران در زنجان برگزار می شود

اخبار زنجان/ مسابقات شطرنج آماتورهای ایران در زنجان برگزار می شود

عبدالوحید نوری، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: این مسابقات از 18 تا 25 شهریور جاری در سالن شماره سه مجموعه فرهنگی ورزشی هتل پیام زنجان برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود تا پایان زمان ثبت نام، تعداد شطرنج بازان شرکت کننده به رقم 350 نفر برسد.
وی از حمیدرضا پور شاهماری که از داوران بین المللی این رشته ورزشی می باشد به عنوان سرداور این رقابت ها یاد کرد و اظهار داشت: تاکنون 200 شطرنج باز برای حضور در این پیکارها ثبت نام کرده اند که نزدیک 70 نفر آنان از زنجان هستند و هفت داور زنجانی نیز این مسابقات را قضاوت خواهند کرد.
نوری با بیان اینکه مسابقات شطرنج آماتورهای ایران در رده سنی آزاد، به صورت انفرادی، در 11 دور و به روش سوئیسی انجام می شود، افزود: در مجموع 20 میلیون تومان جایزه برای نفرات اول تا شانزدهم جدول در نظر گرفته شده است.
دبیر هیات شطرنج استان زنجان گفت: این رقابت ها به پیشنهاد هیات شطرنج استان برگزار می شود و نخستین دوره آن بهمن 95 با حضور قریب 250 شطرنج باز در مجموعه فرهنگی ورزشی پیام مخابرات و دومین دوره آن نیز مرداد 96 با حضور 281 ورزشکار در موزه کارخانه کبریت زنجان، انجام شد.
6084/6085

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.