خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ حفظ کیفیت از اولویت‌های مهم دانشگاه پیام‌نور است
اخبار زنجان/ حفظ کیفیت از اولویت‌های مهم دانشگاه پیام‌نور است

اخبار زنجان/ حفظ کیفیت از اولویت‌های مهم دانشگاه پیام‌نور است

به گزار خبرنگار «ابهرآنلاین»، مرتضی محسنی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل دانشگاه پیام نور زنجان با بیان اینکه 10 تا 15 درصد دانشجویان کشور در دانشگاه‌های پیام‌نور مشغول به تحصیل هستند، افزود: در این دانشگاه، رشته‌محل‌های جدید در مدیریت کسب و کار در مقطع ارشد برای اولین‌بار پذیرش داریم.

وی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه پیام نور در سه دهه فعالیت، ادامه داد: شعار این دانشگاه آموزش برای همه، همه جا و همه وقت است و برنامه ریزی ها برای تحقق این شعار انجام می شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور به آموزش ترکیبی در این دانشگاه و بهره گیری از تکنولوژی های به روز جهت تکمیل کلاس های حضوری و آموزش کامل تر اشاره کرد و گفت: منابع چاپی و الکترونیکی در اختیار دانشجویان این دانشگاه ها قرار می گیرد.

محسنی افزود: رشته محل های جدید در مدیریت کسب و کار در مقطع ارشد برای اولین بار پذیرش داریم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: برنامه‌های فرهنگی به منظور جلوگیری از موازی‌کاری به صورت متمرکز اجرا می‌شود و جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی و قرآنی در این دانشگاه به جهت محدودیت‌های مالی با وقفه‌هایی مواجه شده ولی تلاش برای استمرار این فعالیت‌ها وجود دارد.

محسنی تاکید کرد: در  دانشگاه پیام نور  صندلی خالی معنی ندارد چرا که رسالت ما آموزش عالی برای همه، همه جا و در همه وقت است.

وی به فراهم ساختن زمینه آموزش عالی از سوی این دانشگاه برای علاقمندان با هر شرایطی افزود: به همین منظور محدودیت های شغلی نمی تواند مانع از تحصیل برای علاقمندان باشد.

وی با بیان اینکه هدف اصلی دانشگاه ایجاد اشتغال به صورت مستقیم نیست، گفت: دانشگاه ها اشخاص را برای ورود به بازار کار آماده می کند.

محسنی افزود: انتخاب محل آزمون یکی دیگر از امتیازات این دانشگاه است و افرادی که برای شرکت در امتحانات خود دچار مشکل شده اند می توانند با مراجعه به سایت محل آمون خود را مشخص می کنند.

وی با اشاره به اینکه فارغ التحصیلان این دانشگاه ثابت کردند روش های اجرایی در این دانشگاه موفقیت آمیز است، افزود: برنامه های دانشگاه در راستای افزایش رضایتمندی دانشجویان است.

 محسنی افزود: حفظ کیفیت یکی از اولویت های دانشگاه است و به همین منظور در تمام سطوح با ارتقای موانع آموزش الکترونکی، چاپی و نظایر آن ایفای نقش می کند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4395238/حفظ-کیفیت-از-اولویت-های-مهم-دانشگاه-پیام-نور-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.