بارش رگبار پراکنده در شمال غرب و جنوب شرق کشور در ۳ روز آینده

thابهر آنلاین: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش رگبار و رعد و برق پراکنده در شمال غرب و جنوب شرق کشور طی سه روز آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب: عبدالرضا امیدوار شهری با بیان این مطلب افزود: بر اساس نقشه های پیش بینی هواشناسی در دو روز آینده در شمال غرب کشور افزایش ابر، وزش باد، رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود، که شدت آن، در نواحی شمالی این استان ها خواهد بود. به گفته وی، این وضعیت در سه روز آینده در سواحل دریای خزر نیز دور از انتظار نیست.
امیدوار اظهار داشت: روزهای پنج شنبه و جمعه در جنوب شرق کشور نیز به ویژه در ساعات بعد از ظهر، افزایش ابر و بارش پراکنده یا رعد و برق پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: بعد از ظهر روز جمعه در شرق کشور، به ویژه در منطقه زابل، وزش باد و گرد و خاک رخ خواهد داد.
وی افزود: در دو روز آینده در نوار شمالی کشور دمای هوا کاهش نسبی خواهد داشت، ولی از روز شنبه تا اواسط هفته آینده دمای هوا در این مناطق افزایش می یابد.
امیدوار با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده دریای خزر مواج خواهد بود یادآور شد:  در سه روز آینده در جنوب غرب و غرب کشور شرایط برای وقوع گرد و خاک مهیا است.
به گزارش مهر، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است بیشینه دما با یک درجه کاهش نسبت به امروز برابر ۳۶ درجه سانتیگراد و کمینه دما با یک درجه افزایش نسبت به امروز معادل ۲۳ درجه سانتیگراد بالای صفرخواهد بود.
پایان پیام/
منبع: پایگاه خبری آفتاب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پنج =