خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زنجانی ها در پویش نذر آب مشارکت کنند
اخبار زنجان/ زنجانی ها در پویش نذر آب مشارکت کنند

اخبار زنجان/ زنجانی ها در پویش نذر آب مشارکت کنند

شهرام میرزایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: با توجه به وقوع بحران خشکسالی در استان های جنوبی و شرقی کشور به ویژه در استان سیستان و بلوچستان جمعیت هلال احمر در راستای تحقق اهداف انسان دوستانه و جهان شمول به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی (تانکر و بطری آب) مردم غیور و نوعدوست کشور و این استان اقدام کرده است.
وی اظهار داشت: برای تامین نیازمندی های مردم متاثر از خشکسالی استان سیستان و بلوچستان انتظار می رود مردم این استان همانند سنوات گذشته یاری گر هموطنان باشند.
این مسئول ادامه داد: به همین منظور همشهریان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را با حضور در محل استقرار پایگاههای جمعیت هلال احمر در سراسر استان و شعب تابعه اهدا کننده به این امر خداپسندانه اقدام کنند.
وی بیان کرد: هم استانی ها حتی از طریق شمار حساب 66666 نزد بانک های (ملت،صادرات، رفاه،سپه، کشاورزی،مهر، ایران، دی، پارسیان و پست بانک) یا از طریق دستگاههای پوز واریز کنند و علاوه بر آن درگاه موبایلی *5151*7333 نیز راه ارتباطی دیگر این پویش ملی است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه اعلام شده پویش نذر آب از اوایل مرداد با هدف جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی (تانکر، آب، بطری آب) با مشارکت و حضور پر شور و داوطلبانه آحاد مردم توسط جمعیت هلال احمر مراکز استانها و شعب تابعه در سراسر کشور آغاز شده بود.
9646/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.