خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برند سازی برای استان زنجان ایجاد اشتغال می کند
اخبار زنجان/ برند سازی برای استان زنجان ایجاد اشتغال می کند

اخبار زنجان/ برند سازی برای استان زنجان ایجاد اشتغال می کند

محمدرضا یوسفی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» بر تقویت برند سازی صنایع در استان زنجان تأکید کرد و گفت: توجه به این امر مهم باعث توسعه اشتغال می‌شود.

وی اظهار کرد: تعاونی‌ها در استان زنجیره برند کفش، صنایع دستی ، تولید مس و پوشاک را ایجاد کنند که با برند سازی این محصولات برای ۵ هزار نفر در استان اشتغال ایجاد می‌شود.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان از وجود چهار هزار و ۴۱۸ تعاونی ثبت‌شده در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد تنها هزارو ۱۳۲ تعاونی فعال است. 

یوسفی تأکید کرد: بخش تعاون ظرفیت‌های بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال در کشور دارد و باید از این فرصت برای ایجاد اشتغال استفاده کرد.

وی افزود: تعاونی‌ها در اقتصاد نقش بسیار مهمی دارند بنابراین باید به آنها توجه ویژه شود و تاکنون اقدامات خوبی هم در استان زنجان انجام‌گرفته است. 

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: توجه و تقویت تعاونی‌ها باعث ارتقای اقتصاد جامعه و کاهش فقر می‌شود چراکه تعاون بهترین ابزار برای خروج از فاصله طبقاتی است.

یوسفی تأکید کرد: هدف تعاونی‌ها برخلاف سایر بنگاه‌های تجاری و اقتصادی دستیابی به ثروت و سود نیست بلکه تعاونی‌ها به دنبال بهبود شرایط زندگی هستند و ما بر تحقق این امر مدیریت و برنامه‌ریزی لازم راداریم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4393383/برند-سازی-برای-استان-زنجان-ایجاد-اشتغال-می-کند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.