خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تصادف رانندگی در آزادراه زنجان – قزوین ۲ کشته برجا گذاشت
اخبار زنجان/ تصادف رانندگی در آزادراه زنجان – قزوین ۲ کشته برجا گذاشت

اخبار زنجان/ تصادف رانندگی در آزادراه زنجان – قزوین ۲ کشته برجا گذاشت

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، افزود: این حادثه ساعت 4:30 بامداد روز جاری در خط جنوبی و در حدود 70 کیلومتری این مسیر ارتباطی اتفاق افتاد.
وی اظهار داشت: در این حادثه، راننده و سرنشین جلویی خودروی سواری به علت شدت صدمات وارده در دم جان باختند و سه نفر از مصدومان نیز به منظور مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان زنجان، علت این حادثه را توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی سواری ذکر کرد و افزود: خودروی سواری با قسمت عقب کامیون به شدت برخورد کرد و این حادثه تلخ را موجب شد.
شیرمحمدی به رانندگان خودروها توصیه کرد هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی خودداری کنند چراکه اصرار بر رانندگی ممکن است حوادث تلخ و خونینی را رقم بزند.
به گزارش «ابهرآنلاین» از ابتدای شهریور جاری تا این لحظه، هشت نفر بر اثر وقوع سوانح رانندگی در مسیرهای ارتباطی این استان کشته و 15 نفر نیز مصدوم شده اند.
در مجموع طی پنج ماه امسال (فروردین تا پایان مرداد 105 نفر در مسیرهای ارتباطی این استان به دلیل وقوع تصادف رانندگی جان باختند که اغلب این سوانح نیز در آزادراه های زنجان – قزوین و زنجان – تبریز و به علت واژگونی اتفاق افتاده است.
استان زنجان پنج هزار و 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزادراه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.
6084/6085

انتهای پیام /*

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.