خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ رسانه فارغ از جناح بندیها خود راملزم به بیان مشکلات می داند
اخبار زنجان/ رسانه فارغ از جناح بندیها خود راملزم به بیان مشکلات  می داند

اخبار زنجان/ رسانه فارغ از جناح بندیها خود راملزم به بیان مشکلات می داند

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، سید محسن لطیفی در دیدار  با رییس و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه رسانه استانی خود را همراه با مردم و بخش های اقتصادی می داند و فارغ از هر گونه جناح بندی های سیاسی خود را ملزم به بیان مشکلات و معضلات جامعه در ابعاد مختلف می داند، افزود: رونق اقتصاد و بخش خصوصی ، قطعا مشکلات بیکاری در جامعه حل خواهد شد.

وی ادامه داد: رسانه استانی با برنامه ریزی های خود در راستای رفع مشکلات و گره های موجود آمادگی دارد مسیر توسعه و پیشرفت اقتصادی از حیث رسانه ای را هموار نماید.

لطیفی شعار سال را از اولویت های اصلی برنامه سازی در صداوسیما برشمرد و گفت : امیدواریم با تعامل و همدلی با اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان بتوانیم آثار و برکات خوبی در حوزه اقتصاد استان ایجاد نماییم.

همچنین رییس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت : رسانه ها در دنیای امروز پتانسیل خوبی برای هدایت و جهت دهی به افکار عمومی و همچنین فرهنگ سازی دارند.

غلامحسین جمیلی  افزود : با این پتانسیل بالا، از رسانه استانی انتظار داریم برای کمک به تحقق شعار سال که بهبود وضع اشتغال و رونق اقتصادی کشور را به دنبال دارد همه توان و ظرفیت خود را به خدمت بگیرد و مشکلات عدیده ای که تولیدکنندگان با آن دست به گریبان هستند را پیگیری نمایند.

وی با تقدیر از همکاری های خوب صداوسیمای مرکز زنجان در تولید برنامه های مشارکتی، خواستار افزایش تعاملات با رسانه استانی شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4393119/رسانه-فارغ-از-جناح-بندیها-خود-راملزم-به-بیان-مشکلات-می-داند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.