خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مشکلی در تولید و توزیع مرغ در استان زنجان نداریم
اخبار زنجان/ مشکلی در تولید و توزیع مرغ در استان زنجان نداریم

اخبار زنجان/ مشکلی در تولید و توزیع مرغ در استان زنجان نداریم

اسماعیل مسلمی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به رصد و نظارت جدی بازار در استان زنجان تأکید کرد و گفت: بازرسین در استان نظارت کامل بر عرضه محصولات دام و طیور دارند.

وی بابیان اینکه روزانه ۵۰ تن مرغ سفید در استان تولید و توزیع می‌شود، اظهار کرد: خوشبختانه توزیع مرغ منجمد در سطح گسترده و خرده‌فروشی انجام می‌شود.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: نیاز استان زنجان روزانه ۵۰ تا ۳۵ تن مرغ است و خوشبختانه در بحث تولید و توزیع مرغ در استان مشکلی نداریم.

مسلمی تأکید کرد: اداره بازرسی و نظارت صنعت و معدن و تجارت استان زنجان از آغاز سال بازرسی‌های مستمری از واحدهای صنفی انجام داده و با متخلفین به جد برخورد کرده است.

وی بابیان اینکه شکایت مردم از واحدهای صنفی به سه صورت تلفنی، کتبی و حضوری است، اظهار کرد: در صورت قطعیت تخلف واحد صنفی پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: نزدیک به ۳۰ نفر بازرس و ناظر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان بازرسی‌ها و نظارت فعالیت دارند که از این تعداد ۲۰  بازرس در مرکز استان و ۱۰ نفر در شهرستان‌های استان فعال هستند.

مسلمی تصریح کرد: سامانه ۱۲۴ آماده دریافت شکایات مردمی در خصوص گرانی فروشی است و همچنین با سازمان‌های جهاد کشاورزی، علوم پزشکی،  اصناف و تعزیرات حکومتی گشت‌های  مشترک داریم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4392342/مشکلی-در-تولید-و-توزیع-مرغ-در-استان-زنجان-نداریم

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.