خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی در۱۵ امامزاده با حضور۱۰۰۰ دانش آموز
اخبار زنجان/ اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی در۱۵ امامزاده با حضور۱۰۰۰ دانش آموز

اخبار زنجان/ اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی در۱۵ امامزاده با حضور۱۰۰۰ دانش آموز

حجت‌الاسلام جعفر جنتی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به طرح تابستانی نشاط معنوی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: با آغاز فصل تابستان این طرح در استان آغازشده و تا اواخر شهریور ادامه دارد.

وی اظهار کرد: طرح تابستانی نشاط معنوی در ۱۵ امامزاده و بقاع متبرکه استان زنجان به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت داش آموزان در حال اجرا است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: طرح تابستانی نشاط معنوی از ۱۶ تیر امسال آغاز و تا پایان شهریور ادامه دارد و طی سال‌های گذشته درصد زیادی از دانش آموزان در استان تحت پوشش این طرح قرارگرفته‌اند.

جنتی تأکید کرد: اوقاف و امور خیریه جزو سازمان‌های برنامه محور است  و در این طرح از فرصت‌های ایجادشده برای تقویت بُعد تربیتی و اخلاقی جوانان و نوجوانان استفاده کرد.

وی تصریح کرد: تاکنون بیش از هزار نفر از دانش آموزان زنجانی در طرح نشاط معنوی شرکت کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان ابراز کرد: کلاس‌های طرح نشاط معنوی در رشته‌های مسابقات قرآنی، ورزشی، اردوهای تفریحی و زیارتی اجرا می‌شود.

جنتی به محتوای آموزشی طرح نشاط معنوی اشاره کرد و گفت: حفظ موضوعی آیات قرآن کریم، برگزاری برنامه‌های مهارت‌های زندگی، سبک زندگی اسلامی، تربیتی، اخلاقی، برگزاری اردوهای فرهنگی، برگزاری دوره‌های امامزاده شناسی و معرفت از مهم‌ترین برنامه‌های آموزشی در طرح  تابستانی نشاط معنوی است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4390833/اجرای-طرح-تابستانی-نشاط-معنوی-در۱۵-امامزاده-با-حضور۱۰۰۰-دانش

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.