خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ لزوم جدیت و قاطعیت در مبارزه با مفاسد اقتصادی
اخبار زنجان/ لزوم جدیت و قاطعیت در مبارزه با مفاسد اقتصادی

اخبار زنجان/ لزوم جدیت و قاطعیت در مبارزه با مفاسد اقتصادی

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت الله علی خاتمی در خطبه های نماز شهر زنجان با بیان اینکه مردم منتظر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی هستند و این مطالبه به حق مردم از مسئولان است، افزود: باید با مفسدان اقتصادی با قاطعیت برخورد شود.

وی بابیان اینکه همه باید  به قوه قضائیه در مقابله با مفسدان اقتصادی کمک کنند، تداوم مبارزه با مفاسد اقتصادی را در کشور مورد تاکید قرار داد و گفت: امیدواریم که برخورد با مفسدان اقتصادی باقدرت و قوت ادامه یابد و به برنامه های مقطعی نباید تکیه کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان با بیان اینکه قوه قضاییه به اجازه مقام معظم رهبری، با قاطعیت برخورد با اخلالگران اقتصادی را آغاز کرده است، گفت: برخورد قاطع و بستن راه‌های فساد اقتصادی باید در اولویت مسئولان باشد.

خاتمی با تقدیر از اقدامات قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی، برخورد قاطعانه با مفاسد اقتصادی را عامل مهم و اساسی در  پیشگیری از تکرار مفاسد اقتصادی در آینده عنوان کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه دشمن همواره در تلاش برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و همواره با ابزارهای مختلف در تلاش برای تحقق این امر بوده است، افزود: دشمن همواره در کمین است تا از اختلافات داخل کشور بهره برداری کند و به همین جهت باید هوشیار و آگاه باشیم.

خاتمی با بیان اینکه امروز باید از کشور یک صدا شنیده شود، گفت: نباید اجازه دهیم در کشور چند صدایی به وجود آید، باید یک صدا و متحد باشیم.

وی تاکید کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری مسئولان فعلی آمریکا با وقاحت شمشیر را برای ایران از رو بسته‌اند و بنابراین هیچ مذاکره با آمریکایی‌ها در هیچ سطحی انجام نخواهد شد.

خاتمی  به طرح سؤال از رئیس جمهور در مجلس، این امر را حق مجلس عنوان کرد و  افزود:  وظیفه مجلس نظارت و سؤال است و نباید برداشت‌های غیرواقع از این امر صورت بگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت:  دشمن فکر می‌کرد که با سؤال از رئیس جمهور زمینه اختلاف به وجود خواهد آمد و در مجلس مسائل دیگری مطرح خواهد شد که اما به حول قوه الهی چنین اتفاقی نیفتاد.

 خاتمی با اشاره به سالروز مبارزه با استکبار جهانی و انگلیس،  افزود: در مقطعی از تاریخ ایران که انگلیس به کشور ما مسلط بود و در خلیج فارس ناامنی‌هایی را ایجاد می‌کرد، به همت مراجع و علما و همچنین رئیس علی دلواری زمینه مبارزه با استکبار جهانی فراهم شد.

وی با اشاره به سالروز تشکیل پدافند هوایی خاتم الانبیاء، ادامه داد: تشکیل این قرارگاه تدبیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا برای تقویت این مجموعه در کنار ارتش جمهوری اسلامی بود.

خاتمی  با تبریک عید بزرگ غدیر گفت: شخصیت امام علی (ع) به گونه‌ای بود که حتی افراد خارج از دین اسلام نیز مجذوب ایشان می‌شدند و در جریان غدیر پیامبر اکرم (ص) نگاه سالم از دین را به جامعه ارائه کردند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4390030/لزوم-جدیت-و-قاطعیت-در-مبارزه-با-مفاسد-اقتصادی

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.