خانه » اخبار » کشف ۲ میلیون و ۷۶۰ هزارنخ سیگارقاچاق در زنجان
کشف ۲ میلیون و ۷۶۰ هزارنخ سیگارقاچاق در زنجان

کشف ۲ میلیون و ۷۶۰ هزارنخ سیگارقاچاق در زنجان

به گزارش «ابهرآنلاین» و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار علی آزادی با تاکید بر برخورد جدی پلیس با قاچاقچیان و اخلالگران اقتصادی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ابهر از انبار انواع سیگار قاچاق در یک واحد صنفی مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با هماهنگی قضائی ماموران پلیس امنیت عمومی به همراه ماموران تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام و در بازرسی از انبار این واحد صنفی، ۲ میلیون و ۷۶۰ هزارنخ انواع سیگار قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه علاوه بر سیگار کشف شده مقدار ۲ تن برنج احتکار شده نیز از محل کشف شد تصریح کرد: ارزش سیگار کشف شده بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اعلام اینکه در این ارتباط یک متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: شهروندان در این ارتباط می توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

احتکار یک میلیاردی انواع لوازم خانگی در زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت : مأموران پلیس آگاهی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش یک میلیارد ریال را در شهرستان زنجان کشف کردند.

سرهنگ جعفرکردلو با تاکید بر برخورد جدی پلیس با سودجویان و اخلالگران اقتصادی، اظهارداشت: کارآگاهان پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی زنجان از نگهداری و احتکار انواع لوازم خانگی مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی  افزود: پس از کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان پلیس آگاهی، تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از یک انباردر شهرستان زنجان، انواع لوازم خانگی فاقد مدارک و احتکار شده را کشف کردند.

کردلو با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله لوازم خانگی احتکار شده را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4388891/کشف-۲-میلیون-و-۷۶۰-هزارنخ-سیگارقاچاق-در-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.