خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ امسال ۲۵۸۴ جلد سند مالکیت روستایی و شهری در زنجان صادر می شود
اخبار زنجان/ امسال ۲۵۸۴ جلد سند مالکیت روستایی و شهری در زنجان صادر می شود

اخبار زنجان/ امسال ۲۵۸۴ جلد سند مالکیت روستایی و شهری در زنجان صادر می شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سجاد صنعتی منفرد شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران در محل منطقه تفریحی و گردشگری گاوازنگ شهر زنجان، افزود: در حوزه صدور سند مالکیت روستایی و شهری تا کنون برای ۶۲ هزار و ۳۲۶ واحد مسکونی روستایی سند مالکیت صادر شده است که در مجموع برای ۶۸.۲۹ درصد واحدهای مسکونی روستایی سند مالکیت صادر شده است.

صنعتی منفرد ادامه داد: همچنین برای ۶ هزار و ۲۲۹ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر سند مالکیت صادر شده است.

وی با بیان اینکه طی برنامه ششم توسعه صدور اسناد مالکیت برای مابقی واحدهای مسکونی در دستور کار قرار دارد، افزود: پیش‌بینی می‌شود تعداد ۲ هزار و ۵۸۴ جلد سند مالکیت روستای و شهری در سال‌جاری صادر شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با اشاره به اینکه میانگین اجرای طرح هادی در روستاهای استان زنجان ۵۱ درصد بوده که بالاتر از نرم کشوری است، گفت: از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان طبق سرشماری سال ۹۵ طرح هادی برای ۶۹۶ روستای طرح هادی تهیه شده است. 

صنعتی منفرد افزود: برنامه‌ریزی برای اجرای ۱۵۰ پروژه طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان در سال‌جاری در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با بیان اینکه  برای ۵۵ روستای زیر ۲۰ خانوار استان زنجان نیز طرح هادی تهیه شده است، گفت: از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان طرح هادی در ۳۶۲ روستای استان اجرا شده است که این آمار نشان از اجرای طرح هادی در ۵۱ درصد روستاهای زنجان دارد.

صنعتی منفرد متذکر شد: اجرای طرح هادی روستایی در سطح کشور ۴۲ درصد است در حالی که در استان زنجان این آمار ۵۱ درصد است و در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان از بازنگری طرح هادی روستایی در ۱۷۹ روستا از ابتدا تا کنون خبر داد و اظهار کرد: احداث و بهره‌برداری از ۶۲ خانه عالم از ابتدا تاکنون نیز دیگر برنامه اداره کل بنیاد مسکن استان زنجان است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4388177/امسال-۲۵۸۴-جلد-سند-مالکیت-روستایی-و-شهری-در-زنجان-صادر-می-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.