خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برپایی ۱۴۶۹ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها
اخبار زنجان/ برپایی ۱۴۶۹ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

اخبار زنجان/ برپایی ۱۴۶۹ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان،  هدایت صفری با اشاره به این‌که جشن ملی و معنوی عاطفه‌ها برای جذب کمک خیران از ابتدای مردادماه آغاز شده است و تا نیمه اول «ابهرآنلاین»ماه ادامه دارد، اظهار کرد: مرحله اول جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های خیران برای دانش‌آموزان تحت‌ حمایت کمیته‌امداد استان زنجان و با شعار«لبخند «ابهرآنلاین»، بسته به «ابهرآنلاین» شما» در روز ۱۵ شهریورماه در میادین و معابر سطح شهرها و روز ۱۶ شهریور در مصلی‌های نمازجمعه برگزار می‌شود.

وی  با بیان این‌که مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز روز ۱۱ «ابهرآنلاین»ماه در مدارس استان برگزار خواهد شد، ادامه داد: خیران تاکنون به منظور تامین هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته‌امداد استان زنجان، قریب به ۳۷۰ میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها کمک کرده‌اند. این در حالی است که ۳۵۵۸ دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند و برنامه‌ریزی شده است که هزینه‌های تحصیلی مورد نیاز این گروه از جامعه هدف با مشارکت خیران در جشن عاطفه‌ها تامین شود.

مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان با بیان این‌که مساجد و مدارس ظرفیت بالایی در حوزه کارهای خیرخواهانه دارند، افزود: جشن عاطفه‌ها در مدارس با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش برگزار می‌شود و سهم مدارس از مجموع مشارکت خیران در جشن عاطفه‌ها طی سال گذشته ۱۲ درصد بوده است. از این‌رو تلاش می‌کنیم که با فعالیت اثربخش در سطح مدارس و همکاری موثر آموزش و پرورش، سهم مشارکت دانش‌آموزان از مجموع مبالغ جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها طی سال جاری افزایش یابد.

صفری با اشاره به این‌که توسعه جمع‌آوری الکترونیکی و نوین کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌های امسال از برنامه‌های مهم کمیته‌ امداد استان زنجان به شمار می‌رود، یادآورشد: کد # ۱*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ و نرم‌افزارهای سکه و سنا به منظور واریز کمک‌های نقدی و غیرحضوری خیران زنجانی به دانش‌آموزان نیازمند در جشن عاطفه‌ها پیش‌بینی شده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4387866/برپایی-۱۴۶۹-پایگاه-جمع-آوری-کمک-های-مردمی-در-جشن-عاطفه-ها

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.