خانه » اخبار » جشنواره روستا میزبان شب های فرهنگی آیین های روستایی می شود
جشنواره روستا میزبان شب های فرهنگی آیین های روستایی می شود

جشنواره روستا میزبان شب های فرهنگی آیین های روستایی می شود

صالح رشوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» با بیان اینکه امشب آیین افتتاحیه دومین جشنواره روستا استان زنجان با حضور معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، استاندار زنجان و شماری از مسئولان و مدیران کشوری و استانی از ساعت 19در مجموعه تفریحی گردشگری گاوازنگ(ائل داغی) زنجان برگزار می شود، افزود: از فردا / سه شنبه/ در سه شب متوالی اجرای برنامه شب های فرهنگی آیین های روستایی شهرستان های استان از ساعت 21:15 تا 23:15 در سینما روباز گاوازنگ برگزار می شود.
وی ادامه داد: در شب های فرهنگی شهرستان ها، نمایش های آیینی، موسیقی و مراسم های محلی و بومی روستاییان هر منطقه برای مخاطبان اجرا می شود.
رشوند اظهار داشت: برنامه شب نخست برنامه فرهنگی شهرستان ها به ایجرود و سلطانیه، برنامه شب دوم به شهرستان های خدابنده، ابهر و خرمدره و برنامه شب سوم نیز به آیین های شهرستان های زنجان و طارم اختصاص دارد.
وی افزود: در دومین جشنواره روستا استان زنجان 190 غرفه در بخش های مختلف برای معرفی توانمندی های جامعه روستایی و نیز ارائه محصولات صنایع دستی و غذایی روستاهای استان به بازدیدکنندگان، دایر شده است.
دومین جشنواره روستای استان زنجان از پنجم تا نهم شهریور جاری در مجموعه تفریحی گردشگری گاوازنگ(ائل داغی) برگزار می شود.
به گزارش «ابهرآنلاین»، نخستین جشنواره روستایی استان زنجان شهریور سال گذشته در مجموعه گردشگری گاوازنگ برگزار شد که بیش از 100 هزار نفر از آن بازدید کردند.
3088/6085

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.