خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مشکلات زیادی به علت نوسانات ارز در کشور به وجود آمده است
اخبار زنجان/ مشکلات زیادی به علت نوسانات ارز در کشور به وجود آمده است

اخبار زنجان/ مشکلات زیادی به علت نوسانات ارز در کشور به وجود آمده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، ناصر فغفوری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه دولت برای توسعه اشتغال برنامه‌ریزی لازم را دارد، افزود: در این راستا ایجاد و توسعه واحدهای جدید، صیانت از تولید و اشتغال  و ایجاد ظرفیت‌های جدید از سیاست‌های سازمان صنعت و معدن است.

وی اظهار کرد: در استان برنامه‌های مدون برای ایجاد اشتغال در سال گذشته و در سال جاری توسط سازمان صنعت و معدن انجام‌شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی سال گذشته  ۲۹ واحد تعطیل با حمایت دولت و ارائه تسهیلات به چرخه تولید وارد شدند و یک واحد جدید به لیست واحدهای تعطیل استان اضافه نشد.

فغفوری تأکید کرد: بیمه اجباری در سال گذشته از ۱۰۴ هزار نفر امروز به ۱۱۱ هزار نفر رسیده است و این نشان می‌دهد ایجاد اشتغال در استان زنجان بسیار خوب بوده است.

وی افزود: طرح تسهیلات طرح رونق ابلاغ‌شده و سرمایه در گردش برای واحدها انجام شود و از ظرفیت و توان کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استفاده خواهیم کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: در چند ماه گذشته به علت نوسانات ارز مشکلاتی زیادی در کشور به وجود آمد ولی دولت به پرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی تأکید زیادی دارد.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.