خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اجرای بیش از ۶۷ ویژه برنامه به مناسبت دهه ولایت
اخبار زنجان/ اجرای بیش از ۶۷ ویژه برنامه به مناسبت دهه ولایت

اخبار زنجان/ اجرای بیش از ۶۷ ویژه برنامه به مناسبت دهه ولایت

حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده ۶۷ ویژه‌برنامه در دهه ولایت در مناطق مختلف شهری و روستایی استان زنجان توسط سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌کند.

وی همچنین از اعزام بیش از ۴۸۲ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان زنجان در دهه ولایت خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۳۹۰ نفر مبلغ و مابقی مبلغه  هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به محورهای این برنامه‌ها در استان اشاره کرد و گفت: معرفی و تبیین فلسفه غدیر، تبین فرهنگ علوی و ترویج زیارت غدیریه است.

صفی یاری از برگزاری گفتمان دینی در این دهه خبر داد و گفت: گفتمان دینی باهدف تبیین ابعاد مختلف واقعه بزرگ غدیر در مساجد استان برگزار خواهد شد.

وی  ابراز کرد: بر اساس برنامه نیز ۳۶ هیئت‌های محوری میزبان ویژه‌برنامه عید غدیر در استان خواهند بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار داشت: برگزاری مسابقه حفظ خطبه غدیر برای مجامع وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، برگزاری محفل انس با قرآن در مؤسسات مراکز و خانه‌های قرآن روستایی و شهری، برگزاری جشن ولایت توسط کانون فرهنگی شیفتگان مولا امیر المومنین در زنجان و دیدار با خانواده سادات از برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در دهه ولایت است.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.