خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۶۰۶ هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در زنجان ارائه شد
اخبار زنجان/ ۶۰۶ هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در زنجان ارائه شد

اخبار زنجان/ ۶۰۶ هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در زنجان ارائه شد

سیف الله محمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: از ابتدای امسال آموزش 606 هزار و 438 نفر ساعت در حوزه آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان برای هنرجویان ارائه شد که از این تعداد 482 هزار و 823 نفر ساعت در حوزه خواهران و 123 هزار و 615 نفر ساعت در حوزه برادران ارائه شده است.
وی اظهار داشت: آموزش تعداد 2 هزار و 567 نفر دوره در حوزه اموزشگاههای آزاد که از این تعداد 2 هزار و یک نفر دوره در بخش خواهران و تعداد 566 نفر دوره نیز برای برادران انجام گرفته است.
این مسئول ادامه داد: هم اکنون 152 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در بخش های طراحی و دوخت،مراقبت زیبایی،برق ، عمران ،فناوری اطلاعات،گردشگری ، حمل و نقل … فعالیت می کنند.
وی بیان کرد: از مجموع آموزشگاههای آزاد 116 آموزشگاه مختص خواهران، 9 آموزشگاه برادران و 27 آموزشگاه نیز بصورت 2 منظوره آموزش های مهارتی را ارائه می دهند.
محمدی خاطر نشان کرد: آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای سطح استان در توسعه و گسترش آموزش های مهارتی نقش اساسی دارند و این استان با دارا بودن 152 آموزشگاه در این بخش سالانه بصورت میانگین یک میلیون و 700 هزار نفر ساعت معادل 6 تا هفت هزار نفر را تحت پوشش آموزش های مهارتی قرار می دهد.
9646/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.