خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۱۱پایگاه بهزیستی نذورات مردم درعید قربان را جمع آوری می کند
اخبار زنجان/ ۱۱پایگاه بهزیستی نذورات مردم درعید قربان را جمع آوری می کند

اخبار زنجان/ ۱۱پایگاه بهزیستی نذورات مردم درعید قربان را جمع آوری می کند

نعمت ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: بر این اساس از مجموع 11 پایگاه در نظر گرفته شده در استان چهار پایگاه آن در اداره های کل بهزیستی استان واقع در میدان 15 خرداد، بهزیستی شهرستان در خیایان جاوید، مرکز شیرخوارگاه واقع در میدان پروین اعتصامی و مجتمع خدمات بهزیستی شهید فلاح در خیابان مدرس آماده دریافت نذورات قربانی و کمک های مردم است.
وی یادآوری کرد: هفت پایگاه بهزیستی در دیگر شهرستان های استان در نظر گرفته شده و هم استانی ها می توانند طی این دهه کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند.
ملکی افزود: شماره حساب 210091434524111 نزد بانک توسعه تعاون، ، شماره کارت مجازی 5029-0810-1032-1806 و از طریق اپلیکشن *720*555*24# جهت پرداخت کمک های نقدی مردم در نظر گرفته شده است.
این مسئول، سرکشی حداقل به یک خانواده سادات، و بازدید مسئولان و گروه های ساختارمند از مراکز نگهداری تحت پوشش بهزیستی برای نیاز سنجی افراد تحت پوشش و کمک حاجیان خانه خدا به این خداپسندانه را از دیگر برنامه های دهه ولایت در این استان ذکر کرد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، سال گذشته مردم خیر و نوع دوست استان مبلغ یک میلیارد ریال و یکهزار و 568 کیلوگرم گوشت قربانی به معلولین، زنان سرپرست خانوار، ایتام و اقشار آسیب پذیر بهزیستی در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی کمک کردند.
9646/6085

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.