خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ محدودیت های ترافیکی همزمان با عیدقربان در زنجان اعمال می شود
اخبار زنجان/ محدودیت های ترافیکی همزمان با عیدقربان در زنجان اعمال می شود

اخبار زنجان/ محدودیت های ترافیکی همزمان با عیدقربان در زنجان اعمال می شود

سرهنگ رمضان آفریدون در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: در راستای برقراری نظم و امنیت در برگزاری مراسم نماز عید سعید قربان، پلیس راهنمایی و رانندگی با تمام نیرو تمهیدات لازم  برای برقراری امنیت را در دستور کار دارد. 

وی  با بیان اینکه نماز عید قربان در مصلای زنجان برگزار می شود، اظهار کرد: این محدودیت‌ها در روز عید سعید قربان از ساعت ۶.۳۰ بامداد تا پایان مراسم اقامه نماز عید از چهارراه سوم کوچه مشکی، خیابان امامت (دانشگاه پیام نور) به سمت میدان «رسل»، تقاطع دارالقرآن به سمت میدان «رسل» و در تقاطع تربیت به سمت میدان «رسل» محدودیت تردد و توقف اعمال می‌شود. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: تردد و توقف هر نوع وسیله نقلیه در محدوده ترافیکی ممنوع بوده و خودروهایی که در مسیر توقف کنند با جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهند شد و از مردم درخواست داریم با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

وی گفت: روز عید سعید قربان با توجه به تردد زیاد در تقاطع میدان رسل این محور تا پایان برگزاری نماز عید سعید قربان مسدود می‌شود. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: در امامزاده سید ابراهیم (ع)، حسینیه اعظم و سایر مساجد سطح استان زنجان که نماز  عید قربان برگزار می‌شود محدودیت وجود ندارد.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.