خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ طرح توسعه پایدار منظومه روستایی زنجان تصویب نشد
اخبار زنجان/ طرح توسعه پایدار منظومه روستایی زنجان تصویب نشد

اخبار زنجان/ طرح توسعه پایدار منظومه روستایی زنجان تصویب نشد

به گزارش «ابهرآنلاین»، مهرداد سلطانی روز سه شنبه در کارگروه توسعه روستایی استان زنجان افزود: قرار شد مشاور این طرح بعد از پاسخگویی به سوالات به طور کارشناسی شده، دوباره ابعاد طرح را بررسی کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: این طرح به خاطر گستردگی موضوعات و دربرگیری همه بخش ها اعم از اقتصاد، فرهنگ و اشتغال نتوانست انتظارات اعضای حاضر را برآروده سازد.
این مسئول با بیان اینکه هدف این طرح، توسعه پایدار منظومه های روستایی و پیشرفت آن مبتنی بر اصول برنامه ریزی است، خاطرنشان کرد: مشاور طرح باید محل تامین منابع را مشخص کند، تا در آینده با مشکل تامین منابع آن روبرو نشویم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان اظهار داشت: همچنین باید ضمانت اجرایی این طرح را برای کارگروه مشخص و تبیین کند که بعد از تصویب آن چگونه و از چه راه هایی طرح اجرا خواهد شد.
سلطانی ادامه داد: دغدغه های مطرح شده در جلسه توسط اعضای کارگروه، بیانگر نداشتن مطابقت دقیق برنامه های مطرح شده با نهادهای مجری است، که باید این تطابق با دقت انجام بگیرد.
وی اضافه کرد: چون طرح توسعه پایدار منظومه روستایی از گستردگی و فراگیری بالایی برخوردار است، باید توانایی برآورده ساختن انتظارات دستگاه های دولت را داشته باشد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، طرح توسعه پایدار منظومه روستایی سال 93 به صورت آزمایشی در شهرستان طارم بخش مرکزی اجرا شده و نتایج آن امروز /سه شنبه/ در کارگروه توسعه روستایی استان زنجان برای تصویب مطرح شد، که برای بررسی بیشتر به مشاور طرح عودت داده شد.
3216/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.