خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ امنیت پایدار در منطقه شمالغرب ایجاد شده است
اخبار زنجان/ امنیت پایدار در منطقه شمالغرب ایجاد شده است

اخبار زنجان/ امنیت پایدار در منطقه شمالغرب ایجاد شده است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،  سردار مجید ارجمندفر شامگاه یکشنبه در مراسم آیین رونمایی از مجموعه اشعار انقلاب «شهادتنامه عاشقان» در محل سالن اجتماعات حسینیه اعظم زنجان، با بیان اینکه استان زنجان پایتخت شور و شعور حسینی نام گرفته است، افزود: خوشبختانه تک تک شاعران از بصیرت برخوردارند؛ در فتنه سال ۸۸ وقتی به فرهنگ و حادثه عاشورا جسارت شد حاج غلامرضا عینی‌فرد مادح زنجانی بود که در دسته عزاداری حسینیه همچون شیر غرید و همه فتنه‌های آنها را ناکام گذاشت.

معاون عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از رموز پایداری و ماندگاری حماسه‌های خلق شده در تاریخ حماسی کشور، حضور قلم‌های ماندگار بوده است که باید قدردان چنین شخصیت‌های مبارزی باشیم.

ارجمندفر افزود: در عرصه‌ای چون دفاع مقدس حمایت روانی و روحیه ایثار و فداکار از نقش بسزایی برخوردار بود زیرا میدان نبردی چون جنگ تحمیلی که همه دنیا علیه ایران به یاری صدام آمده بودند، نفس گیر و دشوار بود.

 وی با اشاره به اینکه اجرای عملیات در شمالغرب کشور از دیگر ماموریت‌های سپاه پاسدران بوده که از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ بمدت چهار سال به مبارزه با دشمن پرداخته است، گفت: در برابر دشمن ورزیده و مسلح توانستیم یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر از خاک کشور را که تا سال ۹۰ آزاد نشده بود آزاد کنیم.

معاون عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با عنایت خداوند متعال و ایثارگری نیروهای حاضر در منطقه، امنیت پایداری در منطقه ایجاد شده است تا مردم طعم محرومیت‌زدایی که با تلاش رزمندگان محقق شده بچشند و پس از استقرار در این مناطق، محبت را در کنار اقتدار جاری و ساری کردیم بطوریکه در سال بیش از دو هزار و ۵۰۰ پروژه به مردم از سوی سپاه ارائه شده است.

همچنین سرپرست حوزه هنری استان زنجان با بیان اینکه امیدواریم با تلاش هنرمندان فرهیخته بتوانیم در راستای فرهنگ و هنر متعالی کام برداریم، گفت: یکی از رسالت‌های حوزه هنری ابلاغ زبان و فرهنگ انقلاب اسلامی است.

امیر نعمتی با اشاره به اینکه امروز شاهد این هستیم که با حمایت حوزه هنری کتاب فاخر دیگری رونمایی می شود، افزود: اجرای این برنامه یک توفیق بزرگ محسوب می‌شود.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.