خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ استکبار با تمام قدرت تفکر و فرهنگ مردم را مورد هجمه قرار داده است
اخبار زنجان/ استکبار با تمام قدرت تفکر و فرهنگ مردم را مورد هجمه قرار داده است

اخبار زنجان/ استکبار با تمام قدرت تفکر و فرهنگ مردم را مورد هجمه قرار داده است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، محسن لطیفی در دیدار با فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان با بیان اینکه استکبار با تمام قدرت و با استفاده از ابزارهای خود تفکر و فرهنگ مردم را مورد هجمه قرار داده است، گفت: جنگ با استکبار هنوز به اتمام نرسیده و دشمنان با تمام توان به میدان آمده‌اند.

وی تعامل و همکاری همه جانبه با نهادهای انقلابی به ویژه نیروهای نظامی و انتظامی را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، جزو اهداف اصلی رسانه ملی و استانی عنوان کرد و بر اهتمام صدا و سیمای استان بر این موضوع تأکید کرد.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان هم در این دیدار بر آمادگی کامل نیروهای مسلح در برابر هرگونه تهدید تاکید کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم به عنوان سربازانی فداکار با عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای اعتلای ایران گام برداریم .

امیر سرتیپ مظهری با مطلوب توصیف کردن همکاری صدا و سیمای مرکز زنجان، روحیه بسیجی و خودباوری در کنار تلاشهای مخلصانه برای مردم را از مولفه های موفقیت صدا و سیما بر شمرد و از توجه رو به رشد صدا و سیمای مرکز زنجان به رشد و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کرد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.