خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد
اخبار زنجان/ ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد

اخبار زنجان/ ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد

سرهنگ جعفر رحمتی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» افزود: این میزان سوخت قاچاق که به صورت خارج از شبکه توزیع حمل می شد در خط جنوبی آزاده راه زنجان – قزوین از یک دستگاه کامیون تانکردار به دست آمد.
وی با بیان اینکه این کامیون تانکردار که 30 هزار لیتر سوخت قاچاق را جابجا می کرد به دلیل نبود مدارک و اوراق مثبته، توسط عوامل پلیس آگاهی زنجان زنجان توقیف شد، اظهار داشت: در این رابطه راننده کامیون به عنوان متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
رحمتی، همچنین از کشف و ضبط لوازم خانگی احتکار شده در قسمت انباری یک منزل مسکونی شهر زنجان خبر داد و گفت: از این انبار، 55 دستگاه انواع لوازم خانگی از قبیل ‘زودپز، توستر، آب میوه گیری’ به دست آمد.
به گزارش «ابهرآنلاین»، طی چند روز اخیر نیز از 2 باب انبار، مقادیر زیادی انواع لوازم خانگی از جمله ‘603 دستگاه بخاری گازی، 50 دستگاه یخچال فریزر، 28 دستگاه تلویزیون، 20 دستگاه اجاق گاز رومیزی، 28 دستگاه ماشین لباسشویی و 32 دستگاه آبگرمکن دیواری’ به دست آمد که ارزش تقریبی آن از سوی پلیس زنجان هفت میلیارد ریال اعلام شد.
همچنین از 2 انبار دیگر نیز انواع لوازم خانگی دپو شده از جمله ‘یخچال، تلویزیون، لباسشویی و اجاق گاز’ به ارزش چهار میلیارد و 150 میلیون ریال به دست آمد.
رحمتی از عموم مردم خواست در صورت اطلاع از محل احتکار کالا، موضوع را در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی 110 یا با شماره تماس 2182516 پلیس آگاهی این استان در میان بگذارند.
6084/8068

انتهای پیام /*

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.