خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ نقش صدا و سیما در توجه دادن مردم به منافع ملی کلیدی است
اخبار زنجان/ نقش صدا و سیما در توجه دادن مردم به منافع ملی کلیدی است

اخبار زنجان/ نقش صدا و سیما در توجه دادن مردم به منافع ملی کلیدی است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، اسد الله درویش امیری در دیدار مدیرکل و شورای معاونان صدا و سیمای مرکز زنجان، با بیان اینکه بسیاری ازدلسوزان کشور مردان روزهای سخت هستند افزود: اگر مرد میدان هستیم باید در این روزهای سخت یار رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.

وی دقت در گفتار و عمل را در شرایط فعلی جامعه مهم دانست و افزود : رسانه استانی با به نمایش درآوردن اجتماعات پرشور مردم می تواند نشاط اجتماعی و امید را در جامعه تقویت و بسیاری از توطئه ها ی دشمن را خنثی کند.

استاندار زنجان نقش صدا و سیما را در تقویت روحیه ملی و توجه دادن مردم به منافع ملی کلیدی خواند.

وی با اشاره به پیش رو بودن هفته دولت و با بیان اینکه هفته دولت متعلق به نظام است، گفت : موفقیت های نظام مقدم جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته باید به نسل های سوم و چهارم انقلاب بازگو شود.

 درویش امیری افزود: همانطور که دشمن بر ایجا یاس و نا امیدی متمرکز شده است ما باید برای ایجاد امید در جامعه ما هم متحد شویم.

وی از اطلاع رسانی اخبار استان به همت صدا و سیمای مرکز زنجان در سطح ملی هم قدردانی کرد .

مدیر کل صدا وسیمای مرکز زنجان هم در این دیدار با بیان اینکه امسال همه با هم در تلاش هستیم چهل سالگی انقلاب اسلامی را به بهترین شکل ممکن جشن بگیریم گفت: همه برای یک هدف واحد خدمت می کنیم و نگاه ما یک نگاه فراگیر بوده و در تلاش هستیم کارهای مهمی را رسانه استانی انجام دهیم .

لطیفی به پوشش ۹۳ درصدی دیجیتال در استان اشاره کرد و گفت : برای سیگنال رسانی ایده آل در استان باید این میزان به ۹۸ درصد برسد که این امر همکاری مجموعه استان را در تامین اعتبارات لازم می طلبد.

در ادامه معاونان سیما، صدا و خبر نیز برنامه های پیش روی این مرکز را در گرامیداشت هفته دولت و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی تشریح کردند.

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.