خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ آبیاری تحت فشار در ۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی زنجان نصب شد
اخبار زنجان/ آبیاری تحت فشار در ۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی زنجان نصب شد

اخبار زنجان/ آبیاری تحت فشار در ۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی زنجان نصب شد

حسین جعفری در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به اجرای آبیاری تحت‌فشار در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از آغاز اجرای طرح آبیاری نوین تاکنون  ۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زنجان به سیستم آبیاری تحت‌فشار مجهز شده است.

وی اظهار کرد: در سال جاری هزار و ۸۶۰ هکتار آبیاری تحت‌فشار در استان در دست اجرا است و استان زنجان در توسعه سامانه‌های نوین آبیاری رتبه چهارم در کشور را به خود اختصاص داده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: اجرای طرح آبیاری تحت‌فشار در استان زنجان رشد دارد و با استقبال خوب کشاورزان همراه است.

جعفری تأکید کرد: اولویت مهم این سازمان اجرای طرح آبیاری تحت‌فشار است و توجه به امر مهم طرح آبیاری تحت‌فشار باعث صرفه‌جویی در آب می‌شود و تاکنون هم در استان به خوبی اجراشده است.

وی افزود: در استان زنجان بخش کشاورزی سهم خوبی را در اقتصاد دارد و در سال جاری این بخش درزمینه اقتصاد مقاومتی برنامه‌های خوبی را در دستور کار خود قرار داده و در دست اجرا است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تصریح کرد: اجرای آبیاری نوین تحت‌فشار از سال ۹۳ در استان اجراشده و توفیقات خوبی هم داشته است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4377493/آبیاری-تحت-فشار-در-۵۰-هزار-هکتار-از-اراضی-کشاورزی-زنجان-نصب-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.