خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ کشور ما به‌صورت علمی مدیریت نمی‌شود
اخبار زنجان/ کشور ما به‌صورت علمی مدیریت نمی‌شود

اخبار زنجان/ کشور ما به‌صورت علمی مدیریت نمی‌شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»،  علی وقف چی ظهر شنبه در بازید از  دفتر خبرگزاری «ابهرآنلاین» با بیان اینکه رسانه ها نقش مهم و تاثیرگذاری در گردش سالم و درست اطلاعات دارند، افزود: امروز جهان ارتباطات است و زبان ارتباطات زبان علم است. 

وی با بیان اینکه متأسفانه کشور ما به‌صورت علمی مدیریت نمی‌شود، ادامه داد: اصلی‌ترین عامل موفقیت که موجب برنامه‌ریزی در یک کشور می‌شود، ارائه آمار و اطلاعت شفاف است که در کشور ما وجود ندارد و ذینفعانی است که به نوعی اجازه نمی‌دهند این اتفاق برای کشور بیفتد. 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در کشور ما تصمیمات طوری است که همیشه قشر آسیب دیده و آسیب پذیر در مصاف با مشکلات به شدت آسیب می بینند. 

وقف چی تاکید کرد: شرایطی که امروز برای کشور اتفاق افتاده داخلی است و خارجی نیست و عمده‌ترین آن عدم اعتماد مردم و نبود اعتماد ملی به مسئولین است. 

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته گفته‌های مسئولین با عملشان به نوعی فاصله زیادی داشته و ما معتقدیم که تنها برون رفت از وضع موجود این است، افزود: باید تلاش ویژه برای مدیریت سرمایه‌ها و حمایت از تولید داخلی و تولید محصولات با قابلیت صادراتی کنیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: برای تحقق این امر مهم باید برنامه‌ریزی لازم در دستور کار قرار گیرد. 

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.